2023’ün En İyi 10 Dizisi | IMDB

1.The Last Of Us (2023): Bu post-apokaliptik drama serisi, aynı adı taşıyan video oyununa dayanıyor. Küresel bir salgının çoğu insanlığı.

Devamını Oku

The Last of Us 2. Sezon: Çekim Tarihleri, Oyuncu Söylentileri ve Daha Fazlası

The Last of Us 2. Sezon söylenti değirmeni oldukça yoğun, bu yüzden hepsini yıkalım. The Last of Us’ın birinci sezonunun.

Devamını Oku

Oyun Dünyası Televizyon Ekranlarında Canlanıyor!

Diziler, hayatımızın önemli bir parçası haline geldi ve popüler kültürün birçok farklı yönünü yansıtma gücüne sahipler. Son yıllarda, birçok dizi.

Devamını Oku

En Güçlü Oyun Karakterleri Ve ChatGPT Sıralaması!

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır.  En güçlü oyun karakterleri mi? Evet doğru yerdesiniz, bu yazı tam olarak sizin için.

Devamını Oku

En İyi Oyun Müziklerini Sizler İçin Derledik!

Oyun müzikleri, oyun deneyimini tamamlamak için önemli bir unsur olabilir ve bazen oyunlarda dinlenen müzikler bile ayrı bir hayran kitlesi.

Devamını Oku

The Last of Us Yapımcılarının Joel Hakkında Açıklamaları

HBO, ilk sezonunun tüm bölümlerini yayınlayan canlı aksiyon The Last of Us dizisindeki sezon finalinin herkesi konuşturduğunu açıkladı. The Last.

Devamını Oku

The Last of Us Oyunu Nasıl Bitiyor?

The Last of Us video oyununun nasıl bittiğini merak ediyorsanız, sizin için açıklayabiliriz. HBO’nun The Last of Us dizisi şu.

Devamını Oku

The Last of Us Oyununda Ellie’yi Kim Oynuyor?

The Last of Us oyun serisi, Naughty Dog’un hayran favorilerinden biri haline geldi. Ellie karakteri Ashley Johnson tarafından canlandırılmıştır. Oyunun.

Devamını Oku

The Last of Us Sezon Finalinde Kim Ölecek?

HBO’nun popüler yeni dizisi The Last of Us‘ın ilk sezonunda sadece bir bölüm kalmış durumda ve eğer uyarlandığı video oyununda.

Devamını Oku

The Last of Us Dizisinin İlk Bölümü 4,7 Milyon İzlendi

Naughty Dog’un eleştirmenlerce beğenilen video oyun serisine dayanan kıyamet sonrası drama dizisi The Last of Us dizisinin izleyicileriyle buluştu. Türkiye’de.

Devamını Oku

The Last of Us Part II Detaylı Hikaye Analizi

Çıkışından beri oyun dünyasında ciddi eleştirilere maruz kalmış The Last of Us Part II için detaylı bir senaryo analizi yapmaya.

Devamını Oku

The Last of Us Part 2, belirsiz bir süreliğine ertelendi

Uzun süredir beklenen, Naughty Dog’un 2020 senesi için en büyük projesi olan The Last of Us Part 2’nin çıkışı belirsiz.

Devamını Oku

Karantinadayken oynayabileceğiniz salgın temalı oyunlar

Salgın sebebiyle birçoğumuz günün 24 saati evde vakit geçiriyoruz. İşte bu süreçte oynayabileceğiniz salgın temalı oyunlar.

Devamını Oku