The Witcher: Sirens of the Deep Duyuruldu

Netflix, bu hafta duyurduğu The Witcher adlı yeni bir filmle Witcher tekliflerini genişletiyor: Sirens of the Deep adlı animasyon filmi.

Devamını Oku

The Witcher Raporu Netflix Dizisinin 5. Sezonla Sona Ereceğini Söylüyor

WGA grevinin sona ermesiyle birlikte The Witcher 4. Sezon yazımına yeniden başlandı. Yazar Javier Grillo-Marxuach’ın birkaç gün önce Twitter’dan yaptığı.

Devamını Oku

Oyun Dünyası Televizyon Ekranlarında Canlanıyor!

Diziler, hayatımızın önemli bir parçası haline geldi ve popüler kültürün birçok farklı yönünü yansıtma gücüne sahipler. Son yıllarda, birçok dizi.

Devamını Oku

En Güçlü Oyun Karakterleri Ve ChatGPT Sıralaması!

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır.  En güçlü oyun karakterleri mi? Evet doğru yerdesiniz, bu yazı tam olarak sizin için.

Devamını Oku

The Witcher 3 Şaşırtıcı Yeni Güncelleme Aldı

CD Projekt Red birkaç gün önce, PlayStation, Xbox ve PC platformları üzerinde beklenmedik bir şekilde The Witcher 3: Wild Hunt.

Devamını Oku

The Witcher 3: Wild Hunt – Next-Gen Güncelleme Notları

Geçtiğimiz haftalarda The Witcher 3: Wild Hunt Next-Gen güncellemesinin yayınlanmasının ardından yaşanan görsel hatalar, donmalar ve oyundan düşmelerin ardından hotfix.

Devamını Oku

The Witcher 3, Steam üzerinden 50 milyon dolar gelire ulaştı

Birçok oyuncu tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunları arasında değerlendirilen Witcher 3, başarıya doymuyor. Çıkışından 5 yıl geçmiş bile.

Devamını Oku

The Witcher 3 için Microsoft’tan özel Xbox One paketleri

Grafiksel olarak etkileyici bir hayal evreni, birbirinden ilginç canavarlar ile öykü odaklı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu The.

Devamını Oku

The Witcher 3: Wild Hunt için yeni oynanış videosu yayınlandı

19 Mayıs 2015’de çıkacağı söylenen, çok sevilen Witcher serisinin son oyunu olacak The Witcher 3: Wild Hunt için yeni bir.

Devamını Oku

The Witcher 3: Wild Hunt’tan bir iyi bir de kötü haber

Witcher serisini seven oyuncular için beklemenin sonu gelmiyor. Defalarca çıkış tarihinin ertelenmesinden sonra Şubat ayında çıkmasını beklediğimiz The Witcher 3: Wild.

Devamını Oku