Xbox Game Pass Nisan Oyunları ve Detaylı Bilgilendirme

Xbox Game Pass, oyunculara geniş bir oyun kütüphanesine düşük bir aylık abonelik ücreti karşılığında erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Microsoft.

Devamını Oku

Plate Up! Xbox Game Pass’e Katılıyor

Plate Up : Mutfakta Kaosun Yeni Adresi Plate Up! oyununun Xbox Game Pass’e eklenmesi, mutfak meraklıları ve kooperatif oyun hayranları.

Devamını Oku

Bloodstained: Ritual of the Night Xbox Game Pass’e Eklendi!

Bu ay Xbox Game Pass kütüphanesine eklenen oyunlar arasında yer alan Bloodstained: Ritual of the Night, gotik korku ve aksiyon.

Devamını Oku

Xbox Game Pass Sudan Ucuz!

Microsoft, Xbox Game Pass PC abonelikleri için oyunculara yaklaşık yüzde 96,9‘luk indirim gerçekleştirdi. Böylelikle 159,90TL‘den 5,90TL‘ye düştü. Bu indirimden her.

Devamını Oku

Xbox Game Pass’e Eklenen 3 Bin TL’lik Oyunlar: Değer Mi?

Xbox Game Pass Kütüphanesine Yeni Oyunlar Geliyor! Microsoft tarafından sunulan ve son dönemlerde genişleyen kütüphanesi ile adından söz ettiren Xbox.

Devamını Oku

Xbox Game Pass, Strateji ve Macera Oyunları Techtonica ve The Cave’i Kütüphanesine Ekliyor

Xbox Game Pass, oyun seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Bu ayın sonunda, platform, Techtonica ve The Cave oyunlarını ekleyeceğini duyurdu. Bu.

Devamını Oku

Insurgency: Sandstorm ve Exoprimal, Xbox Game Pass’e Geliyor

Xbox Game Pass, oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Bu ayın ortasında, platform, Insurgency: Sandstorm ve Exoprimal oyunlarını ekleyeceğini duyurdu. Bu.

Devamını Oku

Xbox Game Pass, Grand Theft Auto V, McPixel 3 ve Common’hood’u Koleksiyonuna Ekliyor

Grand Theft Auto V, oyuncuların Los Santos adlı kurgusal bir şehirde serbestçe dolaşabileceği, aksiyon dolu bir suç oyunudur. Oyuncular, hikaye.

Devamını Oku

Xbox Game Pass: Genişleyen Kütüphanesi ve Uygun Fiyatlarıyla Oyun Severlerin Favorisi

Oyun dünyasında sürekli olarak yeni oyunlar piyasaya sürülüyor ve birçoğumuz bu oyunları denemek istiyoruz. Ancak, her oyunu satın almak oldukça.

Devamını Oku

Microsoft, 1 Dolarlık Game Pass Üyeliğini Kaldırdı

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve PC Game Pass için 1 dolarlık deneme teklifini durdurdu. Belirli pazarlarda her zaman mevcut.

Devamını Oku

Minecraft Legends Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mojang ve Xbox Bethesda Developer Direct, Minecraft Legends hakkında bir dizi yeni bilgi paylaştı. En şaşırtıcı bilgi oyunun 18 Nisan.

Devamını Oku

Bethesda Yakında Yeni Bir Xbox Özel Oyun Duyurabilir

The Evil Within’in geliştiricileri Tango Gameworks ve Bethesda ekiplerinin Xbox için özel yeni bir oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Xbox platformu.

Devamını Oku

Zengin Bir Oyun Kütüphanesi: XBOX Game Pass

Bütün oyun sevenlerin elbet bir gün uğrayacağı XBOX Game Pass, geniş oyun kütüphanesi ile oyunseverlere büyük haz sunmaya devam ediyor..

Devamını Oku

Büyümüş de küçülmüş hayatta kalma oyunu Grounded, çıkış yaptı

Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği, çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, bügun çıkışını gerçekleştirdi.

Devamını Oku