Zula, Cumhuriyet’in 100.Yılı için Klan Turnuvası Duyurdu!

Zula, uzun bir aradan sonra bir espor etkinliği duyurdu.

Devamını Oku

Kartal Zula’ya hızlı bir giriş yaptı: swooN Beşiktaş Esports’ta

Kartal Zula’ya hızlı bir giriş yaptı ve Beşiktaş Esports‘tan ilk transfer haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Esports’un Zula’ya katıldığını duyurmuştuk..

Devamını Oku

3. Sezon Zula Rekabet Turnuvası sona erdi

Zula 3. Sezon Rekabet Turnuvası geçtiğimiz günlerde sonra erdi. 512 takımın 30.000 TL ödül ve Zula Süper Lig’de yer almak.

Devamını Oku

Beşiktaş JK ve InGame’den iş birliği açıklaması geldi

Fenerbahçe ve Galatasaray‘ın ardından Beşiktaş da Zula Süper Lig‘e katıldı. Yüzde yüz Türk yapımı olan Zula‘nın üçüncü sezonundan itibaren Beşiktaş.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de finallere doğru heyecan artıyor

Zula Süper Lig‘de finallere doğru heyecan artıyor. İşte karşınızda 3. sezon 7. haftanın özeti! Finale doğru heyecan yükseliyor 1907 Fenerbahçe.

Devamını Oku

Zula Süper Lig yarışında altıncı hafta geride kaldı

Zula Süper Lig yarışında altıncı hafta geride kaldı. Haftanın takımını, oyuncusunu ve puan durumunu sizler için derledik. Derbilerin efendisi 1907.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de zirve yarışı kaldığı yerden devam ediyor

Zula Süper Lig’de dördüncü haftanın sonunda liderliğe yerleşen 1907 Fenerbahçe, bu haftayı da kayıpsız kapatarak liderlik yarışında ne kadar istekli.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’in Yeni Lideri 1907 Fenerbahçe

Nefesleri kesen Zula Süper Lig’de 4.hafta geride kaldı. Haftaya lider başlayan Galatasaray Espor, aldığı bir galibiyet ve bir beraberlikle 4.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de 3. Sezon 3. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı

Zula Süper Ligi’nin 3. haftasında zirvenin sahibi değişmedi. 1-3 Mart arasında oynanan maçlar sonucunda Galatasaray liderliğini sürdürdü. Galatasaray Espor, haftaya.

Devamını Oku

Zula Süper Lig 2. Haftanın En İyi 5 Oyuncusu

Zula Süper Lig’de ikinci hafta geride kalırken en iyi performansı sergileyen ve oyunlarda hem kendini hem de takımlarını öne çıkaran.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de 3. Sezon 2. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı

Zula Süper Lig’in ikinci haftası önemli karşılaşmalarla geride kaldı. 22-24 Şubat tarihleri arasındaki karşılaşmalar sonucunda Galatasaray Espor birinciliğe yükseldi.

Devamını Oku

Zula Süper Lig 1. Haftanın En İyi 5 Oyuncusu

Zula Süper Lig’de 1. Haftanın geride kalmasıyla en iyi performansı sergileyen ve oyunlarda hem kendini hem de takımlarını öne çıkaran.

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de 3. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı

Zula Süper Lig’de birbirinden heyecanlı karşılaşmalardan oluşan ilk hafta geride kaldı. 15-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen karşılaşmalarda Mod-Z ve 1907.

Devamını Oku

Zula Süper Lig 2. sezonu başlıyor

Birbirinden güçlü takımların şampiyon olmak için mücadele ettiği Zula Süper Lig’de 2. sezon heyecanı başlıyor. 

Devamını Oku

Zula Süper Lig 1. sezon şampiyonu Galatasaray Esports oldu

Yedi haftalık normal sezon aşamasının ardından playoffların sonuçlandığı Zula Süper Lig 1. sezonunda şampiyon Galatasaray Esports oldu. 

Devamını Oku

Zula Süper Lig’de 4. hafta karşılaşmaları tamamlandı

Büyük bir mücadeleye ve sürpriz sonuçlara sahne olan Zula Süper Lig 4. hafta karşılaşmaları tamamlandı. 1907 Fenerbahçe zirvedeki yerini koruyor. 

Devamını Oku