5mid Ayın Espor Takımı Ayın Espor Oyuncusu 2024 Ocak Genel

5mid Ayın Espor Oyuncusu & Takımı Nasıl Seçildi? – Ocak 2024

5mid.com ekibi olarak, 2022 yılında başlattığımız ve 2023 boyunca da devam ettirdiğimiz anket serisiyle Yılın Espor Oyuncusu ve Yılın Espor Takımı’nı sizlerin oylarıyla belirlemiştik. Şimdi 2024 yılına girerken, oyuncuların ve takımların güncel performanslarını göz önünde bulundurarak, 5mid Ayın Espor Oyuncusu ve Ayın Espor Takımı’nı yine siz değerli okurlarımızın oylarıyla belirlemeye karar verdik.

5mid Ayın Espor Oyuncusu & Takımı Nasıl Seçiliyor?

5mid çatısı altında bir araya gelen ekibin ortak özelliklerinden biri espora olan bağlılık ve tutku. Bu yüzden ekibin çoğu üyesi birçok espor dalını yakından takip ediyor. Ekibimizle yaptığımız oylamada o ay en iyi performans gösteren oyuncular ve takımlar arasından önce çıkan 4 ismi belirliyoruz. Bu isimleri belirlerken birçok faktörü ele alıyor, ayrıca oy çoğunluğundansa oy birliğini yakalamaya gayret gösteriyoruz.

5mid Ayın Espor Oyuncusu Ocak Ayında Nasıl Belirlendi?

Ersin ”Blue” Gören: Blue, uzun bir aranın ardından evine yani Türkiye ligine geri döndü ve Papara SuperMassive takımını ligin zirvesine taşıdı. Olağanüstü orta koridor performansıyla göz dolduran Blue, adaylar arasına girmeyi başardı.

Beril ”Naksu” Özdemir: Naksu ve takımı HOWL Moonlight, Game Changers EMEA Açık Elemeleri’ne katıldı. Takım, elemelerin dördüncü turunda turnuvaya veda etmiş olsada, Naksu’nun üstün performansı gözlerden kaçmadı. İstatistiksel sıralamada açık elemelerin en iyi ikinci oyuncusu olan Naksu, bu başarısıyla adaylar arasında yerini aldı. Takımın erken elenmesine rağmen bireysel performansıyla dikkat çeken Naksu, turnuvanın en parlak yıldızlarından biri olarak kendini kanıtladı.

Baran ”Izzy” Yılmaz: Izzy, Papara SuperMassive’in düelist oyuncusu olarak, lige sıfır yenilgiyle ve etkileyici bir düelist performansıyla başladı. Izzy’nin takıma katkısı, takımın lige güçlü bir başlangıç yapmasında önemli bir rol oynadı ve onun bireysel yeteneklerini sergilemesine olanak sağladı. Bu performans, Izzy’nin hem takımının başarısını hem de kişisel becerilerini ön plana çıkardı .Bu başarısı ile adaylar arasında yerini almaya hak kazandı.

Kaan “KTzn_91” Tüzün: Kaan, Galatasaray’ın FIFA oyuncusu, TFF ve Süper Lig takımlarının ortak düzenlediği GAMEON eTürkiye Kupası’nda gösterdiği üstün performansla şampiyonluk unvanını kazanarak adaylar arasında yerini aldı.

Dark Passage: Sezon Kupası’nda gösterdikleri zayıf oyunu kısa bir sürede çözerek Şampiyonluk Ligi’nde ilk haftayı 2-0 tamamlayarak adaylarımızdan biri olmayı başardılar.

Galakticos: League of Legends tarafında çaylak kadroları ile Sezon Kupası’nda iyi oyunlar gösterdiler. Birlik Ligi’nde de 2-0 ile ligin tepesinde olarak adaylarımızdan biri olmayı başardılar.

Papara SuperMassive: Papara SuperMassive, hem League of Legends hem de VALORANT alanlarında ligin zirvesinde yer alarak adaylar arasına girmeyi başardı.

Galatasaray Espor: TFF’nin süperlig takımları ile ortak düzenlediği GAMEON eTürkiye Kupası’nda şampiyon olarak adaylarımızdan biri olmayı başardılar.

5mid Ayın Espor Oyuncusu & Takımı Ödülleri Şubat ayında da devam edecek. Takipte kalın!

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir