Deadpool ve Wolverine Genel

Deadpool ve Wolverine, Yaratıcısı Rob Liefeld Tarafından Coşkuyla Karşılandı!

Deadpool ve Wolverine, Yaratıcısı Rob Liefeld Tarafından Coşkuyla Kutlanıyor!

Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld, karakterin yaklaşan filmini, “Deadpool ve Wolverine”i överken, Ryan Reynolds’un “X-Faktörü” sayesinde bu sevilen karakterin gişe rekorları kırdığını belirtti.

Deadpool ve Wolverine ikilisi, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) en popüler anti-kahramanlarından biri. Bu ikonik karakterlerin hayranları, yakında vizyona girecek olan “Deadpool ve Wolverine” filmini dört gözle bekliyor.

Rob Liefeld, Deadpool’u Fabian Nicieza ile birlikte yaratan çizgi roman yaratıcısı, bir kez daha bu heyecan verici projeyi övdü. X’teki gönderisinde, Liefeld, “Deadpool ve Wolverine, pantalarınızı uçuracak” diye vaat etti. Ardından, Deadpool rolünü 2009’dan beri canlandıran Ryan Reynolds’un, bu başarının arkasındaki “X-Faktörü” olduğunu da vurguladı.

Liefeld, “Reynolds, bu kritik rolün önemini ve korunmasını tanıyor. Bu yüzden film, başarıya ulaşması kader olan bir başarı olacak” dedi. “MCU’nun artık Fox çıkışlı yıldızlara güvenmek zorunda kalmasının ironisi beni hiç şaşırtmıyor” diye de ekledi.

Deadpool 3, Loki karakterleriyle bağlantılı olacak

Deadpool ve Wolverine
Deadpool ve Wolverine

Dedikodulara göre, Disney+ dizisi Loki’den önemli bir karakter, “Deadpool ve Wolverine” filminde yer alacak. Güvenilir sızdırıcı Alex Perez’in raporuna göre, bu beklenmedik bağlantı, “Deadpool ve Wolverine”i MCU’nun Çok Evrenli Dönemi’ndeki en yeni halka haline getirecek.

2024 yılında yalnızca bir MCU filmi yayınlanacak olması nedeniyle, “Deadpool ve Wolverine” hayranların süper kahraman içeriği iştahını fazlasıyla giderecek gibi görünüyor. Liefeld, filmdeki en kafaları karıştıracak kısmın post-kredi sahnesine saklı olabileceğini de ima etti.

Deadpool ve Wolverine, kendi tarzında bir MCU macerası sunacak
Loki’nin Zaman Varyans Otoritesi’nin “Deadpool ve Wolverine”de yer alacağı bilgisi, filmin Gizli Savaşlar’a giden Çok Evrenli Dönemi’ndeki en son halka olacağına işaret ediyor. Ayrıca, filmin resmi bir açıklama yapılmadan önce sızdırılan bir sinopsis, Deadpool ve Wolverine’in “Marvel evrenindeki bir dizi kötüye giden durumla savaşacağını” iddia etti. Sinopsise göre, film ayrıca “kendi R-Rated, 20th Century Fox tarzındaki dönüşüyle Evre 1-4’teki favori anlarımızdan bazılarını” yansıtacak.

Deadpool ve Wolverine
Deadpool ve Wolverine

Fox/Marvel filmlerinin MCU’daki zamanı geldi

Reynolds’un yanı sıra, Hugh Jackman da Logan/Wolverine rolüne geri dönüyor. İkili, Deadpool kadrosundan Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni, Stefan Kapičić, Shioli Kutsuna ve Rob Delaney gibi oyuncularla birlikte olacak. Ayrıca, Jennifer Garner Elektra Natchios rolünde ve Aaron Stanford da Pyro karakteriyle geri dönüyor.

“Deadpool ve Wolverine”, 26 Temmuz 2024’te sinemalarda gösterime girecek. Liefeld’in dediği gibi, bu film “pantalarımızı uçuracak” nitelikte olacak ve karakterlerin MCU’daki zamanı geldiğini gösterecek.

Yapay Zekayla İlişki: “Her” Filmini Detaylı İnceleme

Bu tarz film yazıları ve benzeri IMDB yazılarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

5Mid, oyun, teknoloji ve güncel haberlerin merkezi olarak ziyaretçilerine geniş bir içerik yelpazesi sunan bir web platformudur. Oyun dünyasından son dakika gelişmeleri, en yeni teknolojik inovasyonlar ve güncel gündemle ilgili önemli haberleri bu platform üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Deadpool ve Wolverine
Deadpool ve Wolverine

1. Rob Liefeld, çizgi roman sanatçısı, yazar ve yaratıcı olarak tanınır.

2. Deadpool ve Cable gibi popüler karakterlerin ortak yaratıcısıdır.

3. 1990'larda Marvel Comics için The New Mutants ve X-Force serilerinde çalıştı.

4. Image Comics'in kurucu ortaklarından biridir.

5. Çizim tarzı, abartılı kaslar ve dinamik pozlar ile bilinir.

6. Çalışmaları, çizgi roman endüstrisinde tartışmalara neden olmuştur.

7. Youngblood serisinin yaratıcısıdır.

8. Sanatçıların eserleri üzerinde daha fazla kontrol ve hak sahibi olmalarını desteklemiştir.

9. Çizgi roman dünyasında etkili bir figür olarak kabul edilir.

10. Inkpot Ödülü'nü kazanmıştır.

author
Anime ve Sinema Deneyimlerini Aktarmayı Amaçlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir