film Genel Gündem Sinema

Deadpool & Wolverine Filmi Çıkıyor Mu ?

Gündeme geldiği ilk günden beri sevenleri tarafından merakla beklenen Deadpool & Wolverine Filmi vizyona giriyor mu? Ne zaman yayınlanacak?

2 yıl önce Ryan Reynolds’ın, Wolverine’in ekranlara döneceği müjdesini vermesinden bu yana heyecanla beklenen ve nasıl döneceği merak konusu olan Deadpool & Wolverine filmi için yakın zamanda sevenlerini sevindirecek bir haber geldi. Filmin başrol oyuncuları Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda, filmin herhangi bir sorun çıkmaması halinde 26 Temmuz’da sinemalarda olacağını belirttiler.

Deadpool
Deadpool & Wolverine
Deadpool & Wolverine

Peki Niye Bu Kadar Bekleniyor?

Öncelikle Deadpool serisinin 3. filmi olması ayrı bir merak uyandırırken bir de Wolverine’in hem beyaz perdeye 2017’deki “Logan” filminden sonra ilk defa dönmesi hem de Wolverine’in Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) gelişi, sadece bütün sinemaseverlere heyecan yaratıyor.

Filmin Detayları ve Önemi

Deadpool
Deadpool & Wolverine

Film X-Men ve Marvel arasındaki kapıyı iyice aralayacak. Daha önce Deadpool 2 filminde bu çoklu evrenlere değinen MCU, WandaVision mini dizisinde de QuickSilver karakteriyle bu iki evrenin birleşme sinyallerini vermişti. 20th Century Fox’un önceki iki filmi büyük ilgi görmüş ve Deadpool karakteri popülerliğini arttırmıştı. Şimdi ise devam filmi niteliğindeki Deadpool 3 için geri sayım başladı. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte izleyicilerin beklentisi daha da arttı. Filmin MCU’da bazı değişimlere yol açması halihazırda bekleniyor. Hem çoklu evren hem de zaman yolculuğuyla ilgilenen film, önemli değişikliklere yol açabilir.

Film Hakkında Duyumlar!

Filmin çekimleri 22 Ocak haftasında bitti ve ScreenRant’in bildirdiğine göre resmi özet, Marvel ve Disney’in uluslararası portal sayfalarından biri aracılığıyla online olarak yayınlandı. Özet tek bir cümleden oluşuyor: “Sorumsuz kahraman Deadpool, Wolverine ile MCU’nun tarihini değiştirecek!?”  Sizce bu söz ne anlam ifade ediyor olabilir? Filmi sinemada izlemeyi düşünüyor musunuz?

 

Bunun gibi daha fazla Marvel içeriği için takipte kalmayı unutmayın, ayrıca Marvel hakkında daha fazla içeriğe bu linkten ulaşabilirsiniz.

5Mid ve daha fazla gündemle alakalı habere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir