Genel

Filenin Sultanları Maç Takvimi – 2024

Filenin Sultanları Maç Takvimi – 2024

Kadın Voleybol Milli Takımımız başarısıyla hepimizi gururlandırırken, herkes Filenin Sultanları Maç Takvimi 2024 araması yapıyor. Gelin Filenin Sultanları Maç Takvimi ve maçların nasıl geçeceğine bir göz atalım.

Filenin Sultanları Maç Takvimi: Voleybol Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Karşılaşmalar

Türkiye Voleybol Kadın Milli Takımı, nam-ı diğer Filenin Sultanları, Haziran ayında voleybolseverlere heyecan dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. İşte Filenin Sultanları’nın Haziran 2024’teki maç programı ve detayları:

12 Haziran 2024 12.00 / Türkiye – Tayland

Filenin Sultanları’nın ilk maçı Tayland karşısında olacak. 12 Haziran’da saat 12.00’de başlayacak olan bu mücadelede, milli takımımız güçlü rakibini mağlup ederek turnuvaya iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Tayland, son yıllarda voleybol sahasında önemli ilerlemeler kaydeden bir ekip olarak dikkat çekiyor. Bu maç, seyirciler için oldukça heyecan verici olacak.

13 Haziran 2024 15.30 / Dominik Cumhuriyeti – Türkiye

İkinci maçımız Dominik Cumhuriyeti ile olacak. 13 Haziran’da saat 15.30’da başlayacak olan bu karşılaşma, takımımız için zorlu bir mücadele anlamına geliyor. Dominik Cumhuriyeti, fiziksel üstünlüğü ve güçlü savunmasıyla tanınan bir takım. Filenin Sultanları, bu maçı kazanarak yoluna emin adımlarla devam etmek istiyor.

15 Haziran 2024 15.30 / Çin – Türkiye

Üçüncü maçta ise Çin ile karşılaşacağız. 15 Haziran saat 15.30’da başlayacak olan bu maç, turnuvanın en kritik karşılaşmalarından biri olarak görülüyor. Çin, dünya voleybolunun en güçlü ekiplerinden biri ve bu maç, Filenin Sultanları’nın gücünü test edecek önemli bir mücadele olacak. Bu zorlu karşılaşmada takımımızın göstereceği performans, turnuvadaki iddiasını belirleyecek.

16 Haziran 2024 12.00 / Türkiye – Brezilya

Son maçımız Brezilya’ya karşı olacak. 16 Haziran saat 12.00’de başlayacak olan bu mücadele, turnuvanın en çekişmeli maçlarından biri olmaya aday. Brezilya, voleybol dünyasında her zaman zirveyi hedefleyen bir takım olarak biliniyor. Filenin Sultanları, bu zorlu rakibi karşısında galip gelerek turnuvayı başarılı bir şekilde tamamlamayı amaçlıyor.

Filenin Sultanları Maç Takvimi 2024

  • 12 Haziran 2024 12.00: Türkiye – Tayland
  • 13 Haziran 2024 15.30: Dominik Cumhuriyeti – Türkiye
  • 15 Haziran 2024 15.30: Çin – Türkiye
  • 16 Haziran 2024 12.00: Türkiye – Brezilya

Filenin Sultanları’na Destek Olun!

Filenin Sultanları’nın bu önemli maç takvimi boyunca takımımıza destek olmak, onlara moral ve motivasyon kaynağı olacaktır. Her bir karşılaşmada gösterilecek performans, Türkiye’yi voleybol sahasında en iyi şekilde temsil edecektir. Voleybol severler, Filenin Sultanları’nın maçlarını kaçırmamalı ve bu heyecana ortak olmalıdır.

Filenin Sultanları Maç Takvimi ile ilgili detaylı bilgileri ve güncellemeleri takip etmek için bizi izlemeye devam edin. Takımımıza başarılar diliyoruz!

Filenin Sultanları Maç Takvimi daha fazla resmi duyuru için Voleybol Federasyonu’nun web sitesini de ziyaret edebilirsiniz: tvf.org.tr

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir