Marvel Avengers Genel Ana Sayfa

Marvel’s Avengers’ın Bitişi!

Selamlar Herkese,
Bugün, büyük beklentiyle gelen ancak beklentisinin çok altında kalan Avengers temalı video-oyunu Marvel’s Avengers’ın neden başaramadığını konu edeceğiz. İyi okumalar.,

Marvel Avengers 2020

– Beklentilerin Altında Kalması :

4 Eylül 2020’de Marvel Avengers, çıkmadan hemen önce oyun dünyasında büyük bir merak yaratmış, ve bunun sonucunda da oyunseverler tarafında büyük bir beklenti oluşmuştu. Ancak oyunun çıkışından sonra, bazı oyuncuların ve eleştirmenlerin, sunulan deneyimin beklenenin altında kaldığını düşündüğü belirtildi.

Bu, özellikle oyunun hikaye anlatımı, oynanış mekaniği ve içerik çeşitliliği gibi alanlarda yaşandı. Marvel hayranları tarafından sinematik evrene bağlı kalınmaması da gözden düşmesi için bir diğer etken oldu.

– Tekrarlayan İçerik :

Oyun, tekrarlanabilirlik konusunda eleştirildi. Görevler ve düşmanlar arasında yeterli çeşitlilik olmaması, oyuncuların aynı görevleri tekrar tekrar oynamak zorunda kalmalarına neden oldu. Bu da oyunun sıkıcı olabileceği hissini artırdı. Örneğin bir çöl görevinde 12 görevin 6’sında hemen hemen aynı düşmanlarla savaşıyorsunuz ve bu size ekstra bir zorluk katmadığından sıkıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Marvel
Marvel Avengers

– Teknik Sorunlar :

Bazı oyuncular, oyunun çıkışında teknik sorunlarla karşılaştılar. Performans düşüklükleri, grafik hataları ve bağlantı sorunları gibi problemler oyun deneyimini olumsuz etkiledi. Her ne kadar iyi bir cihazda da girseniz çözünürlük yine de düşük kalıp sorun yaratıyordu. Örneğin, giriş görevlerinden birinde Ms. Marvel ile oynarken savaşın ortasında anlık düşen çözünürlük büyük bir sorun yaratıyordu.

Oyunun belli noktalarında içine çeken bir kısmı da vardı. Kahramanları özelleştirme, tek oyunculu modda aşırı fazla görev olması gibi ancak her ne kadar iyi yanları olsa da eksiklerinin olması ve beklentinin altında kalması bu büyük projenin sonunu getirdi.

Bu video oyunu, Marvel’s Avengers adıyla Crystal Dynamics ve Square Enix tarafından 2020’de piyasaya sürülmüş 2023’ün ortalarında mağazalardan kaldırılmak durumunda kalmıştı. Bu hamleyle birlikte yeni çıkacak oyunları Tomb Raider’a da ağırlık vermiş oldular.

Marvel ve daha fazlasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

5Mid ve Gündem hakkında daha fazla habere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir