Haber

Game of Thrones: The Sword in the Darkness’tan yeni görseller geldi

Game of Thrones serisinin üçüncü oyunu olan The Sword in the Darkness, geçtiğimiz günlerde tek görsel ile duyurulduktan sonra şimdi daha fazla görsel ile tekrar karşımıza çıktı.

Telltale Games yapımı Game of Thrones, oyun raflarındaki yerini alan ilk iki bölümüyle oyuncuların gönlünü kazanması üzerine üçüncü bölümü olan The Sword in the Darkness beş yeni görsel ile gündeme geldi.

Oyun Telltale Games tarafından altı bölümlük bir seri halinde yayımlanacak.  Iron From Ice ve The Lost Lords isimli ilk iki oyundan sonra çıkış tarihine az bir süre kalan üçüncü oyun için beklentilerin yüksek tutulduğu gözlemleniyor.

The Sword in the Darkness, beklenildiği gibi ikinci bölümün devamındaki konuları işleyecek ve PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360, PC, Mac, iOS ile Android platformları için piyasaya sunulacak. Oyunun çıkış tarihi hala belli değil.

Fakat Telltale Games’in ise oyunun ilk fragmanını 23 Mart Pazartesi günü öğle saati 12’de sunacağı bekleniyor.

Oyun için sistem gereksinimlerinin yine önceki bölümler ile aynı olması bekleniyor.

[row] [column size=’1/2′]

PC için minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3
İşlemci: Core 2 Duo 2GHz veya daha iyisi
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB RAM’e sahip ATI veya NVIDIA ekran kartı
DirectX: Versiyon 9.0
HDD: 3 GB

[/column] [column size=’1/2′]

Mac için minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Snow Leopard (10.6.X)
İşlemci: 2.3 Ghz Intel işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA veya ATI ekran kartı
HDD: 3 GB

[/column] [/row]

Aşağıdaki galerimizde bulacağınız güncel görseller ise gelecek oyun hakkında bize bazı ipuçları veriyor.

Bunlara baktığımızda senaryoyu en çok etkileyecek olan Jon Snow, Tyrion Lannister, Jaime Lannister ve Cersei Lannister gibi karakterlere yer verildiğini görüyoruz.
Tyrion’un zorla alıkoyulup götürüldüğünü resmeden görsel bize Joffrey Baratheon ile ilgili olayların tavana ulaştığı noktaya değinilebileceğine ve Viper ile Mountain arasındaki mücadeleye de tanık olabileceğimiz sahnelerin yer alabileceğine dair yeşil ışık yakıyor.
Ayrıca Duvar’dan, Eski Tanrıların Ağaçlarından ve Gece Nöbeti’ne katılan yeni yüzlerden son derece heyecan verici bir elektrik aldık diyebiliriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.