Liste

2015’in en çok beklenen oyunları

2014, oyun piyasası açısından oldukça verimli geçti ve önümüzdeki yılda heyecanla beklenen bir sürü oyun var. Bunlardan en çok beklenen ilk beşi sıraladık.

5. Evolve

Turtle Rock Stüdyoları Evolvo oyunu üzerinde yıllardır çalışıyor. Oyun her adımda bir seviye daha ilerliyor. Farklı ve ses getirecek oynanışıyla oyunseverleri heyecanlandırıyor. Bu oyunda ileri teknoloji ürünü silahlar, eşyalar bizi bekliyor. Dört oyuncu oyun içinde avcı rolünü alıyor ve beşinci oyuncu da dev gibi bir canavarı kontrol ediyor. Oyunun çok sürükleyici ve bağımlılık yapması bekleniyor.

4. Batman: Arkham Knight

Gotham’ın korkusuz kahramanı Batman’i oynamak oyunseverler için büyük bir zevk. Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’nin ardından serinin son oyunu Batman: Arkham Knight’ın çıkacağı bildirildi. Diğer iki oyun büyük ses getirmişti ve oyunseverler tarafından çok beğenilmişti. Yeni oyunda Batmobile’a yeni özellikler geliyor ve bunun sayesinde oyuncular farklı bir oynanış deneyimi yaşayacaklar. Batmobile sayesinde Arkham City’deki haritanın beş katı büyüklüğünde bir haritada kolaylıkla gezebileceksiniz.

3. Uncharted 4: A Thief’s End

Naughty Dog, The Last of Us ile 2013’e damgasını vurmuştu ve Uncharted 4 ile de 2015’e damgasını vurmayı planlıyor. Uncharted serisinin ana karakteri Nathan Drake seri boyunca oradan buraya koşuyor ve dördüncü oyunda da koşuşturmacaya  devam ediyor. Ayrıca serinin dördüncü oyununda grafik olarak bakıldığında ciddi gelişmeler var. Özellikle Nathan Drake’ı incelediğimizde farklılıklar gözümüze çarpıyor.

2. No Man’s Sky

No Man’s Sky’ın yapımcısı Hello Games ünlü dublör’ü ile tanınıyor ama bu sefer karşımıza yepyeni bir projeyle çıkıyor. Bu oyun insanın hayal gücünü zorlayan yenilikçi oyunlardan. Oyunda bir uzay kaşifini kontrol ediyorsunuz. Oyunda gezegenden gezegene keşif yapıyorsunuz ve her gezegenin kendine özgü popülasyonu ve canlı çeşitliliği var. Eğer bu ilginç senaryo ve içeriğin yanında oyunculara da etkileyici bir oynanış da sunarsa harika bir oyun olur.

1. The Witcher 3: Wild Hunt

Ve en çok beklenen oyunumuz The Witcher 3: Wild Hunt. Bu oyunda yok yok. Zengin hikayesiyle, geniş açık dünyasıyla, geniş yelpazeli geliştirme seçenekleriyle, ve gelişmiş savaş sistemleriyle oyuncuları etkiliyor. Bir sürü oyuncu sabırsızlıkla Geralt’ın kılıçlarına sarılıp ava çıkmasını dört gözle bekliyor.

Listemizde göremediğiniz ve büyük heyecanla beklediğiniz oyunlar varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.