League of Legends League of Legends Haberleri

6 Aralık PBE güncellemesi

League of Legends evreninde gerçekleşecek değişikliklerin denendiği PBE istemcisine yeni bir yama geldi.

Dün akşam saatlerinde PBE istemcisine gelen güncelleme bazı rünler ve şampiyonlarla ilgili ufak değişiklikler barındırıyor. Tabii ki PBE istemcisinin test amaçlı olduğunu ve bu istemcide uygulanmaya başlanan değişikliklerin bir kısmının League of Legends evrenine dahil olmayabileceğini hatırlatmak gerekiyor. Yayınlanan güncellemedeki değişiklikler şu şekilde:

Hortlağın Pençesi PBE yamasında dengelenen rünler arasında. Hortlağın Pençesi’nin diğer etkilerinin yanında verdiği değişken hasar, canınızın %1.6’sından %1.25’ine geriledi. Bunun yanında menzilli şampiyonlar için eklenen “iyileştirme ve hasar etkilerinden yarı yarıya faydalanabilirler” ibaresi “tüm etkilerden yarı yarıya faydalanabilirler olarak değiştirildi.

Hecarim severlerin gözdesi Yırtıcı ise ufak bir iyileştirme aldı. Yırtıcı rünü 1.5 saniye odaklanma süresinin ardından hareket hızında büyük ve uzun süreli bir artış kazandırıyor, ardından da vurulan ilk hasarın miktarını artırıyordu. Artık rünün aktif etkisi 1.5 saniyelik odaklanma süresi esnasında bozulursa, bekleme süresinin yarısı iade edilecek.

Rünlerle ilgili son güncelleme ise rün kombinasyonları ile ilgili. Bilindiği üzere rün sayfasının ilk yolunu İlham, ikinci yolunu Büyücülük seçenler 16 Saldırı Gücü ve 27 Yetenek Gücü bonusu alıyordu. PBE istemcisinde bu bonuslar 13 ve 22’ye düşürüldü.

Bunun yanında Aralık ayının ortalarında çıkacak 7.24b yamasının da neredeyse tüm denemeleri PBE güncellemesi ile yapıldı. Fiora, Aatrox, Kled, Olaf, Renekton gibi dövüşçü şampiyonlar güçlendirme alırken Teemo, Jax gibi şampiyonlara dengeleme geldi. Yine dövüşçü şampiyonlarla ilgili olarak Tiamat, Vahşi Hydra gibi eşyalar değişikliğe uğradı. Oyun mekaniklerini etkilemeyen kozmetik değişiklikler tarafında ise 7.24 yaması ile gelen Amumu, Nunu, Dr. Mundo ve Renekton yetenek görsellerinin yanı sıra başka şampiyonlar ile ilgili çalışmaların yapılacağı da Riot Meddler tarafından duyuruldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir