League of Legends League of Legends Haberleri

7. sezonda sunucularını zirvede tamamlayan isimler belli oldu

Dün gece tekli dereceli sıraların kapanmasının ardından, 7. sezonda sunucularını zirvede tamamlayan isimler de belli oldu. Genel sıralamada lider, TR birincisi Fatih “Luger” Güven oldu.

Sezon öncesi yama zamanı geldi ve Riot Games büyük değişikliklerin paylaşıldığı LoL 7.22 yamasını iki gün önce duyurdu. Yeni rünlerin tanıtılmasının yanı sıra hemen hemen tüm şampiyonlarda ufak güncellemeler yapılırken tecrübe ve sınırsız seviye konusundaki değişiklikler de bu yama ile oyuna eklendi. Dün gece itibariyle de tekli dereceli sıralar bu sezon için kapatıldı ve artık oyuncular sekizinci sezonu beklemeye başladı. Biz de geçtiğimiz sezonu sunucularında lider bitiren isimleri sizler için derledik.

AB Batı sunucusunda ilk sırayı alan isim Paris Saint-Germain’den tanıdığımız Kirei oldu. Fnatic ile Dünya Şampiyonası’na giden ve izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan Rekkles da sunucusunu liderin 16 LP gerisinde 1201 puanla 2. sırada tamamladı. Başarılı nişancı Worlds’e gitmemiş olsa muhtemelen sunucusunu ilk sırada bitirmeyi başaracaktı. Kuzey Amerika’da ise zirvenin sahibi, Phoenix1’ın yedek ormancısı Wiggily oldu. KT Rolster nişancısı Deft de çekişmeli Kore sunusunu ilk sırada bitirmeyi başardı ve en yakın rakibine 62 puan fark attı.

Tüm sunucuların bir arada değerlendirildiği genel sıralama ise şu şekilde:

1. LugerTR – 1287 LP

2. KieƒerLAS – 1284 LP

3. paiN TaYBR – 1267 LP

4. Songoku ssj4EUNE – 1242 LP

5. WiggilyNA – 1235 LP

6. LoneTestRU – 1230 LP

7. KitinLAN – 1229 LP

8. SaaantorinNA – 1220 LP

9. Kirei SamaEUW – 1217 LP

10. MLGB BladeNA – 1206 LP

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Cem 8 Kasım 2017

    Sunucularda ki oyuncuların tecrübesi göz önüne alındığında genel sıralama saçma olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir