League of Legends

8.6 yamasında birçok yeni kostüm oyuna eklenecek

8.5 yaması ve yeni şampiyon Kai’sa’nın oyuna eklenmesinin ardından test sunucusu PBE’de de 8.6’nın hazırlıkları başladı. Yeni yama ile birlikte oyuna birçok yeni kostüm eklenecek.

İlk olarak son günlerin en çok ses getiren kostümünden bahsetmekte fayda var. Zira bu hamle ile Riot Games oyuna yeni bir ebedi kostüm eklemiş olacak. Ruh Bekçisi Udyr, Pulsefire Ezreal, DJ Sona ve Elementalist Lux’ın ardından Çelik İntikam Miss Fortune da önümüzdeki yamada oyundaki yerini alacak.

Splash Art’ının oldukça havalı olmasının yanı sıra bu yeni MF kostümü oyun içerisinde oyuncuların görünüşünü değiştirmesine de izin veriyor. Şampiyon görselinin üzerindeki kısma tıklayarak dört farklı halden birini seçebileceğiz. Kostümün her dört biçimi de aynı zamanda farklı yetenek görsellerine sahip.

Gelelim dün paylaşılan üç yeni kostüme. Şu an PBE’de denenen Hextech Alistar, Birdio ve Pizza Delivery Sivir kostümleri ilginç görüntüleriyle dikkat çekiyor. Yeni Alistar kostümünün satışa sunulmayacağını, sadece Hextech sistemi aracılığıyla elde edilebileceğini belirtelim. Galio ve Sivir kostümleri ise sırasıyla 975 ve 1350 RP’den satışa sunulacak. Aşağıda kostümlerin splash art’larını, oyun içi görünümlerini ve üsse dönüş animasyonlarını inceleyebilirsiniz.

Hextech Alistar

Birdio

Pizza Delivery Sivir

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.