League of Legends League of Legends Haberleri

Achuu SuperMassive’ten ayrıldı

Ligin en sempatik oyuncularından biri olan ve Twitch’te “meme” olduktan sonra nickinin sonuna Çöp’ü ekleyen Achuu ile SuperMassive yollarını ayırdı. Takım Facebook sayfasından yaptığı açıklama ile ayrılığı duyururken oyuncunun bir sonraki durağının neresi olduğu bilinmiyor.

SuperMassive’in sevilen oyuncusu Achuu takımdan ayrıldı. Takım kurulduğunda transfer olan ve ligin ilk çeyreğinde pasif görüntüsü ile yetersiz hissi veren oyuncu, lig ilerledikçe Dumbledoge ile arasındaki sinerjiyi arttırmış ve agresifliğini Vadi’ye yansıtmayı başarmıştı. SUP ile IWCI şampiyonluğu yaşayan oyuncu MSI 2016’ya katılmış ve uluslar arası sahne tecrübesi kazanmıştı. SUP’un etkili oyununda kendine önemli bir yer edinen oyuncu Yaz Mevsimi’nde yedeğe çekilmiş ve takıma bir dönem Beşiktaş’ta oynayan Nardeus transfer edilmişti.

SUP’a geldiğinden itibaren kendisini geliştiren ve kritikleri iyi bir şekilde değerlendirerek oyununa katan Achuu’nun bu gelişimi istatistiklere de yansıdı. Kış Mevsimi’nde takımın pasif oyuncusu olan oyuncu takımın aldığı skorların sadece %59.9’una katkı koyarken bu istatistik Yaz Mevsimi’nde %67’ye yükseldi. Hiçbir zaman yıldız bir performans sergilemese de istikrarı ve oyun disiplininden kopmayışı ile başarılı bir oyuncu olan Achuu geçtiğimiz mevsim Nardeus geldikten sonra sadece iki maç oynayabildi.

Başarılı oyuncunun bir sonraki durağının ise neresi olacağı bilinmiyor. SuperMassive ise 13 Kasım tarihinde Taiwan Excellence Gaming Cup’ta HWA ile mücadele edecek. Takımın son kadrosunu burada görme şansına sahip olacağız. Yine de Achuu dışında SUP’un kadrosunda bir değişiklik olması beklenmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir