League of Legends League of Legends Haberleri

Adrian, Phoenix1’a transfer oldu

Immortals takımının başarılı destek oyuncusu Adrian, geçtiğimiz mevsim NA LCS’te birçok zorluklar yaşayan ve lige de son karşılaşmalarda tutunan Phoenix1’a transfer oldu. Oyuncunun bu transferi ile beraber Immortals’ın dağılması konusundaki dedikodular da güçlendi.

NA LCS’te sezon arası yama ve oyun değişiklikleri konuşulurken transfer sezonu da hızlı bir şekilde başladı. Geçtiğimiz yıl gibi bu yıl da sürpriz hamlelere sahne olan ligde ilk transfer haberi Phoenix1’dan geldi. Takım, geçtiğimiz yıl Immortals’ta oynayan ve NA LCS’teki en iyi destek oyuncularından birisi olarak gösterilen Adrian’ı transfer etti. Adrian daha önce Team Impulse takımında mücadele etmiş, Rush ve Impact’li kadro ile ligde gayet iyi performanslar sergilemişti. Immortals takımında ise WildTurtle ile takımın uzun yenilmezlik serisinde büyük bir pay sahibi olan oyuncunun Phoenix1’ı tercih etmesi ise herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz yıl ligin en zayıf takımları arasında gösterilen Phoenix1’ın performansı NV ve TSM maçlarını kazandıktan sonra artmıştı. Takımın makro oyunu çok kötü olsa da ligin en iyi üst koridorları arasında gösterilen Zig ve ormanda oldukça yetenekli olan Inori ile yeni bir kadro kurmayı amaçladığı da bildiriliyor. Pirean ile sözleşme imzalayan P1, Adrian transferi ve oyuncunun yanına yetenekli bir nişancı getirilmesi ile beraber ligin alt sıralarından kurtulabilir ve playoff takımı olarak NA LCS’te yerini sağlamlaştırabilir.

Geçtiğimiz yıl kurulan Immortals’ın ise bu mevsim büyük bir yaprak dökümü yaşayacağına dair spekülasyonlar da Adrian’ın transfer olması ile arttı. WildTurtle’ın TSM ile IEM Oakland’ta oynaması ve oyuncunun Philadelphia 76ers tarafından satın alınan Dignitas’a transfer olacağı dedikoduları ile beraber, Immortals’ın tüm oyuncularını kaybedeceğini öngörebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir