League of Legends League of Legends Haberleri

Afreeca Freecs, KSV eSports’u devirmeyi başardı

LCK’de altıncı haftanın açılış maçında KSV eSports ile karşılaşan Afreeca Freecs, 2-0 ile geçtiği rakibini lig sıralamasında da gerisinde bırakmayı başardı.

Serinin ilk maçında mavi tarafta bulunup rakip nişancı Ruler’a yönelik yasaklamalarda bulunan Afreeca, ilk sıradan açıkta kalan Kalista’yı kilitledi. Bu seçimin maçın kaderini değiştirdiğini de gördük. 7-1-3’lük bir performans ortaya koyan Aiming, 8.3’ün son günlerinde şampiyona güzel bir vedada bulunmuş oldu. Verdiği tek skoru da oyun başı alt koridorda Ruler’a ilk kan olarak bırakan başarılı nişancı, kötü başlangıca rağmen etkileyici bir oyun ortaya koydu. 39. dakikada orta koridorda çıkan takım savaşını kazanan AFs, maçı noktalayarak seride durumu 1-0’a getirdi. Üst koridorda son dönemin popüler şampiyonlarından Sion oynayan Kiin’in performansı da izlemeye değerdi.

İkinci maçta hareketli bir seçim yasaklama aşaması izledik. İlk sıradan metanın en popüler ormancılarından Skarner’ı tercih eden KSV, ilk maçta olduğu gibi bu kez de Kalista’yı Aiming’in ellerine bıraktı. Crown için Zoe kilitleyen ekip, yıldız nişancısı Ruler’a da tekrar Tristana verdi. Serinin ilk maçında ilk kan skorunu rakibe kaptıran Kalista, bu kez Taric’i keserek intikamını almış oldu. Henüz 12. dakikada alt koridorda çıkan 5v5 takım savaşında iki skor alan, üzerine de kuleyi düşüren Afreeca üstünlüğü ele geçirdi. 32 dakika süren maçta tek skorunu mücadelenin sonlarında alan KSV, bu önemli maçta mağlup olarak rakibinin sıralamada üste çıkmasına engel olamadı.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Enes 28 Şubat 2018

    Allah bunları bildiği gibi yapsın ya başka bişey demiyorum
    1.09 güncellemesi geldi sakın yüklemeyin oyuncular dönerken yine kamyon gibi hantal dönüyorlar haliyle oyundan zevk alınmıyor
    Bi önceki güncellemede hah artık tamam dedik oyunu yine bozmuşlar Allah bildiği gibi yapsın bunları Fifa 17 ye devam edelim biz en iyisi kafamız rahat olsun hiç olmazsa Güzelim oyunun yapısını iyice batırdılar tam alışıyoz her seferinde değişiyor oyunun yapısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir