League of Legends League of Legends Haberleri

Akaadian, OpTic Gaming’e transfer oldu

NA LCS’in yeni takımlarından OpTic Gaming, ilk transferini gerçekleştirdi. ESPN’in haberine göre takım, geçtiğimiz yılı Echo Fox’ta geçiren Akaadian’ı transfer etti. 

Franchising ile lige katılan takımlardan olan OpTic, kadro kurma çalışmalarına başladı. Takımın menajeri rolüne Unicorns of Love’ın menajerliğini de yapmış olan Romain Beigard’ı getiren organizasyon, koç pozisyonuna ise Fransız yorumcu Zabutine’i transfer etmişti. Takım kadro anlamında ilk hamlesini yerli oyuncu bulmanın git gide zorlaştığı orman rolünde yaptı.

Echo Fox ile profesyonel kariyerine adım atan Akaadian, ligin en iyi erken oyun ormancılarından birisi olarak gösteriliyor. Genç ve gelişime açık olması oyuncu adına büyük bir avantaj. Echo Fox’un mükemmel erken oyunlarının mimarı olan ormancı, agresif ve taşıyıcı şampiyonları oynamayı seviyor.

OpTic’in kadro özelinde iyi bir başlangıç yaptığını belirtmek gerekiyor. Birçok League of Legends takipçisi Zaboutine tercihini anlamlandıramasa da eski yorumcunun mesleğinden dolayı derin bir oyun bilgisi olduğunu varsaymak mümkün.

Öte yandan OpTic’in Vizicsaczi’yi transfer edeceği dedikoduları da oyuncunun Schalke 04’e transfer olması ile sonlanmış oldu. Takımın yabancı hakkını kimden yana kullanacağı ise büyük bir merak konusu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir