League of Legends

Ambition: Faker isterse ilk mavi güçlendirmeyi ona verebilirim

Amerika’da düzenlenecek 2017 All-Star Etkinliği’ne katılmak için yola çıkan Kore kafilesinde yer alan Ambition, gazetecilere eğlenceli bir röportaj verdi.

Samsung Galaxy’nin şampiyon olduğu Worlds 2017’nin ardından sezon öncesi taraftarları heyecanlandıran en önemli etkinlik şüphesiz All-Star. Geçtiğimiz günlerde Kore’de düzenlenen KeSPA Cup’a gösterilen ilgi, adeta LoL severlerin turnuvalara aç olduğunu gözler önüne serdi. Perşembe günü başlayacak etkinlik için takımlar yavaş yavaş bölgelerinden ayrıldı ve Amerika’nın yolunu tuttu. Kore kafilesinde yer alan Ambition da havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Inven muhabirinin oyuncuya yönelttiği ilk soru, eşinin tekrar tekrar yurt dışına çıkmasına nasıl tepki verdiğine yönelik oldu. Ülke dışına çıkmanın kendisi için çok yorucu olduğunu söyleyen Ambition, All-Star’a eşiyle birlikte gideceği için evde herhangi bir problem yaşanmadığını dile getirdi. Ardından gelen “Faker’a ilk mavi güçlendirmeyi verir misin?” sorusuna gülerek karşılık veren başarılı oyuncu, soruyu “Eğer Faker ilk maviyi almak isterse alır. Ancak tek başına güçlendirmeyi almayı başaramazsa ben alırım.” diyerek yanıtladı.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.