League of Legends League of Legends Haberleri

Apollo, LirA ve Hakuho, Clutch Gaming’e transfer oldu

Houston Rockets’ın NA LCS’te mücadele edecek yeni League of Legends takımı Clutch Gaming, Apollo, LirA ve Hakuho’yu kadrosuna kattı.

Resmi transfer döneminin açıklanması sonrası anlaşmalar sağlanmaya devam ediyor. League of Legends sahnesine giriş yapan üç NBA takımından biri olan Houston Rockets’ın sahibi olduğu Clutch Gaming, üç transfer birden gerçekleştirdi. ESPN’in özel haberine göre geçtiğimiz mevsim Team EnVyUs’ta boy gösteren Apollo “Apollo” Price, Nam “LirA” Tae-yoo ve Nickolas “Hakuho” Surgent, önümüzdeki mevsim Clutch Gaming forması altında mücadele edecek.

Üç oyuncu arasındaki en tecrübeli isim olan 23 yaşındaki Apollo, espor kariyerine 2013 yılında Team Summon’da başladı. Ardından birçok farklı takımda forma giyen nişancı, Team Impulse ile Team Dignitas’ta kendini espor camiasına tanıttı ve son olarak da NA LCS franchising’inde kendine yer bulamayan Team EnVyUs’ta ter döktü. Bir başka Amerikan vatandaşı Hakuho da yine aynı takımda destek rolünde mücadele ediyordu. 22 yaşındaki Koreli yıldız ormancı Lira da önümüzdeki mevsim Clutch Gaming’de forma giyecek. Dün free agent olduğunu açıklayan oyuncunun hızlı şekilde yeni bir takıma transfer olması bekleniyordu.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir