League of Legends League of Legends Haberleri

Arrow, OpTic Gaming’e transfer oldu

Franchising sistemine geçen NA LCS’in yeni ekiplerinden OpTic Gaming, Inven Global’in haberine göre nişancı rolüne geçtiğimiz yılı Phoenix1’da geçiren Arrow’u transfer etti. 

FPS tabanlı oyunların en büyük hayran kitlesine sahip olan kulüplerinden OpTic, 2018 yılında franchising ile birlikte League of Legends sahnesine adım atıyor. Şu ana kadar takım menajeri ve koçunu resmi olarak açıklayan OpTic, söylentilere göre ormancısının dışında nişancısını da buldu. Unicorns of Love’ın menajeri Romain Beigard’ı transfer eden OpTic, koç pozisyonuna ise Fransız yorumcu Zaboutine’i getirmişti. Dün ise ESPN’in haberine göre takımın orman rolüne Akaadian’ı getirdiğini öğrenmiştik.

Yabancı hakkından birini nişancı rolüne getirmek isteyen OpTic, Inven Global’in haberine göre Arrow’u transfer etti. Yaklaşık üç yıl boyunca LCK’de KT Rolster takımında forma giyen Arrow, 2017 sezonunun başında Phoenix1’a transfer olmuştu. 2017 Bahar Mevsimi’nde NA LCS MVP’si seçilen oyuncu, ne yazık ki Yaz Mevsimi’nde aynı performansı sergileyemedi. Takımın uyumsuzluğundan ötürü Arrow’un da performansı kötü gözükse de oyuncunun ne kadar kaliteli olduğu biliniyor.

Öte yandan OpTic’in yeni kadro konusunda Akaadian ve Arrow ile iyi bir başlangıç yaptığını söylemek de mümkün. Takımın hali hazırda bir tane daha yabancı hakkı bulunuyor. Destek havuzunun Kuzey Amerika’da geniş olması takımın bu pozisyonda seçeneğinin bol olduğu anlamına geliyor. Öte yandan üst koridor ya da orta koridorda bir Koreli ya da Avrupalı oyuncu görebiliriz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir