League of Legends

Atahan Dikmen FUT Esports’ta Göreve Başladı

2022 yılının sonuna yaklaşırken, takımlar ve güncel kadrolarında oldukça hareketli günler yaşanıyor. Özellikle League of Legends’ta lige katılan ve ligden çıkan takımların yer alması, rosterlarda çok sayıda değişikliğe neden oldu.
Bugün yapılan duyurular arasında bir diğeri de FUT Esports tarafından geldi. Daha önce Papara Supermassive Blaze’de görev alan Atahan Dikmen FUT Esports’a katıldı.

Papara SuperMassive Blaze Tarafında Duyuru 10 Aralık’ta Gerçekleşmişti

Papara SuperMassive Blaze 10 Aralık’ta resmi twitter hesabında paylaştığı video ile kurucu ortaklarından olan, takımın VALORANT ve genel menajerliğini üstlenmiş olan Atahan Dikmen ile yollarını ayırdıklarını duyurmuştu.

SMB Veda

Bugün erken saatlerde Atahan Dikmen Twitter hesabında yaptığı uzun açıklama ile Papara Supermassive Blaze’e veda etti.

“Herkese selamlar ,
Bildiğiniz üzere SMB çatısı altındaki görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Aslında ayrılığım daha önceden belliydi ancak gerek offline finalimiz, gerekse bitmesi gereken bazı işler yüzünden yeni duyurabildik. Bu duruma hazırlıklı olmama rağmen ayrılık videosu ve gelen güzel yorumlarınız beni duygusal olarak etkilediği için bu yazıyı beklenenden daha geç yazabiliyorum.
3.5 yıllık harika ve mücadelelerle geçen bir dönem geçirdim. Hayatımı şekillendiren bir çok iyi/kötü olay yaşadım ve umarım kötülerinden hayat dersi çıkarabilmişimdir diyerek gelecekteki Atahan’a bir not bırakarak başlamak istiyorum :)
3.5 yıl için kabarık bir başarı bilançomuz oldu. Belli bir başarı standardını yakaladıktan sonra bazı takımları mutlu edebilecek standartlar bizleri mutsuz etmeye başladı. 2022 sezonumuz için bu anlamda pek parlak konuşamıyorum. Fakat hatalarımız olmasına rağmen benim için 2022 sezonu, kamuoyunun göremeyeceği tarafta bir manada en başarılı yöneticilik yılım oldu diyebilirim. Bu sözleri söylediğimde, ne söylediğimi birçoğunuzun anlamaması bile benim ve ekibimizin arka plandaki başarısını bana hatırlatıp gururlandırıyor.
Artık bu kulübün bir çalışanı değilim ancak kulübe yakın birisi olarak söyleyebilirim ki, burada güzel şeyler olacak. En azından ayrıldıktan sonra öğrenebildiğim bunlar :) Taraftarlarımız müsterih olsunlar.
Öncelikle taraftarlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten iyi günde herkesin varlığını hissedebilirsiniz ancak onlar kötü günümüzde de gerçek bir taraftar gibi yanımızda durdular. Haklarını helal etsinler, benim de hakkım hepsine helal olsun.
Beraber çok güzel vakit geçirdiğimiz, bana çok güzel kardeş,arkadaş olan bütün oyuncularıma ve teknik ekip üyelerine yürekten teşekkür ediyorum. Sayfalarca yazı yazsam yetmeyecek kardeşlerim var ancak kimsenin hakkına girmek istemediğim için isim ayırmıyorum. Her şeyi başarabileceğinizi biliyorum ve hakkım varsa hepinize helal olsun. İyi ki varsınız…
Ben de iyi ya da kötü emeği olan, anısı olan,hayatıma tecrübe katan beraber çalıştığım herkese teşekkür etmek istiyorum.
Ve Bora abi, seninle hem abi-kardeş olduk hem yol arkadaşı olduk. Yollarımızın ayrılma vakti geldi bütün desteklerin ve her şey için çok teşekkür ederim umarım sen de mutlu olursun.
Hakan Abi – Fırat abi – Onur abi sizlere de destekleriniz için teşekkür ederim.
Rüya-Nito-Çiğdem şimdi ayrı yerlerde olsak da hepiniz bu yoldaki en uzun yol arkadaşlarımdınız. Her şey için teşekkürler <3
Sercan-Mustafa emeklerinizin,eforunuzun hakkı her zaman bende var. Sizlere de her şey için teşekkür ederim.
Hasan-Burak-Çağla-Ceren-Emre-Nadir, çok pırıl pırıl ve sektörde geleceği parlak isimlersiniz,yolunuz hep açık olsun,sağolun her şey için
Ve bütün bu süreç içinde geçmişte emeklerini gördüğüm

Onur S.-Ömer Faruk-Nisa-Onur G.-Aleyna-Berkay-Tunç-Hülya abla-Ulaş abi-Yasemin abla-Andaç-Meriç ve belki ismini sayamadığım nice isimlere teşekkür ederim.
Şimdi benim için yeni bir hikaye başlıyor. Evet sektörün içinde olmaya devam edeceğim ve belki de daha fazla göz önünde olacağım. Baskının ve zafer için verilen mücadelenin tam ortasında olmaya devam edeceğim. O hikayeyi de heyecanıyla yaşayıp beraber göreceğiz
Ve Mr Kane hüznüyle,sevinciyle,kaybettikleriyle,kazandıklarıyla,mutluluğuyla,kırgınlıklarıyla,gururuyla,kurduğu dostluklarla ve edindiği tecrübelerle bütün emeğini verdiği kulübündeki son vazifesi olan teşekkür yazısını bitirdi.
Görüşmek üzere…
Atahan Dikmen
PS : Burn Them All !”

Atahan Dikmen ile birlikte Papara SuperMassive Blaze’in başlıca başarıları: 

VALORANT Kadın: 
VCT Game Changers Top 4 
2x VCT Game Changers Top 8 
ESA Rebels Şampiyonluk 
5x ESA Rebels 2.lik 

VALORANT: 
VCT 2021 Turkey Stage 3 Chal Şampiyonluk
VCT 2021 EMEA Stage 3 2.lik 
VCT 2022 Turkey Stage 1 Chal Şampiyonluk

PUBG:
GLL Wingman Şampiyonluk
PGS Berlin Qualifier Şampiyonluk
Fastpay Türkiye Ligi Şampiyonluk
DreamHack Spring Showdown CQ – Şampiyonluk
4x PCS Qualifier EMEA

PUBG Mobile: 
Redbull MEO Season 3 Turkey – Şampiyonluk
PUBG Mobile Pro League – Şampiyonluk 
Redbull MEO Season 3 West World – Şampiyonluk
2x PUBG Mobile EMEA TOP 6 

Wild Rift:
Wild Rift Origin Series – Şampiyonluk 
Redbull MEO Turkey Season 4 – Şampiyonluk 

NBA2K: 
TESFED 2021 – Şampiyonluk 
BPL’21 – Şampiyonluk 

Rocket League: 
VESTEL Cup’20 – Şampiyonluk
TESFED 2020 – Şampiyonluk
TESFED 2021 – Şampiyonluk 

Atahan Dikmen’in Yeni Takımı FUT Esports

FUT Esports bugün yaptığı açıklama ile Atahan Dikmen’i ekibe kattıklarını açıkladı.

Atahan Dikmen’in Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar şu şekilde:
‘Baskının ve zafer için verilen mücadelenin tam ortası’ Bu yol zor ve uzun olacak. Allah utandırmasın Hoş bulduk #FUTWIN

Muhteşem bir ekiple çalışacağım için çok heyecanlıyım. Bu süreci yöneten @csunnetcioglu @SinanDursunoglu @yukselfurkn ‘e çok teşekkür ederim. Ayrıca @BakiCanKadioglu @berke_mol gibi işlerinde çok usta insanlarla çalışacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ve @Nitoets_ are you ready?

5mid.com olarak Atahan Dikmen’e yeni ailesi FUT Esports’ta nice başarılar ve yeni şampiyonluklar dileriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.