League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, CarrefourSA ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Şampiyonluk Ligi’nin zirvesinde yer alan Bahçeşehir SuperMassive, sponsorluk anlaşmalarına bir yenisini ekledi. Sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan ekibin yeni sponsoru CarrefourSA oldu. 

Sponsorluklar bakımından da ligin en başarılı takımlarından olan SUP, oldukça iyi bir 2018 sezonu geçiriyor. Kış Mevsimi Finali’nde Royal Bandits’i geçerek MSI 2018’e katılan takım ne yazık ki grup aşamasına kalamamış ve turnuvadan elenmişti. Lige dahil olduğu her Yaz Mevsimi’nde final oynayan fakat bir türlü TBF şampiyonluğu kazanamayan SUP’un bu mevsim şeytanın bacağını kırması bekleniyor. Meta şu anda tamamıyla kaos olsa da adaptasyon konusunda iyi bir iş çıkaran kadro, yukarıda da belirttiğimiz üzere yedi galibiyet iki mağlubiyet ile üçüncü hafta itibariyle ŞL’nin birinci sırasında yer alıyor.

Hali hazırda Türk Hava Yolları, Coca Cola, Acıbadem, Logitech, Bahçeşehir Koleji, Bahçeşehir Üniversitesi ve Tahincioğlu gibi büyük markalar ile iş birliği içerisinde olan SUP’un yeni sponsoru CarrefourSA oldu. CarrefourSA’nın logosu SUP formasındaki kol bölgesinde yer alacak. Marka da böylelikle espora dahil olan bir başka parekende marketler zinciri oldu. Daha önce Migro, Kulüpler Birliği’nin sponsoru olmuştu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir