League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, Dark Passage’ı rahat geçti

Vodafone Şampiyonluk Ligi 4. haftanın kapanış karşılaşmasında Bahçeşehir SuperMassive rahat bir galibiyet aldı.

Her iki takımında standart kompozisyonlar kurduğu maça hızlı başlayan taraf SUP oldu. İki ormancı da maçın başında haritanın üst tarafına odaklandı. Yapılan karşı baskın sayesinde maça ikide iki alarak başlayan Stomaged, Nocturne seçimini iyi kullanarak üst tarafta baskıyı arttırdı. Karşılık vermek isteyen DP Alev Ejderi’ni aldı. Fakat öne geçen Rumble-Nocturne ikilisi ile üst tarafta kule altında bile skor çıkartmaya devam eden SUP, henüz 9. dakikada karşı üst koridordan 3 defa skor almayı başardı.

Daha dakika 11 iken altın farkı 5.000’e ulaştı. Devam eden dakikalarda orta koridora yönelen SUP önce 2 skor aldı. Sonrasında da Vadinin Alameti’ni kullanarak 2 kule yıkıp elde ettiği bu üstünlüğü katlamaya devam etti.

Bir sonraki hedefi olan üst koridoru kuşatmaya başlayan Bahçeşehir Supermassive 3 skor aldıktan inhibitörü açtı. Baron’u da alan ekip maçın devamında bir kere maçı bitirmek üzereyken başaramasa da devam eden dakikada maçı sonlandırdı. Maçın en değerli oyuncusu ise Nocturne performansı ile Stomaged seçildi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir