League of Legends

Beşiktaş’a Nardeus’dan sevindirici haber

Beşiktaş’ın yıldız nişancısı Nardeus’un finalde oynayıp oynamayacağı belli oldu. Oyuncunun vize sorununu hallettiği ve Türkiye Büyük Finali’nde Dark Passage karşısında yerini alacağı öğrenildi.

Bilindiği üzere Nardeus vize sorunu nedeniyle Türkiye’ye gelememiş ve yerine Honos oynamıştı. Beşiktaş’ın Honos’la yeterince antrenman yapma fırsatı olmaması sonucu, yarı finalde TT karşısında oldukça zorlanmıştı. 5. maça uzayan ve son karşılaşmada zor da olsa rakibini yenen siyah beyazlı ekip finale adını yazdırmayı başarmıştı. Türkiye’nin en iyi aşağı koridor ikilisi olarak nitelendirilen Nardeus ve Dumbledoge’dan birisinin olmaması sonucu takımın performansının düşmesi Beşiktaş’lı taraftarları endişelendirmişti. Nardeus’un twitterdan yaptığı açıklama ve takımın menajeri Lethilion’un bugün aksam saatlerinde paylaştığı video sonrasında Nardeus’un ülkeye geldiği ve takıma katıldığı anlaşıldı.

Türkiye Büyük Finali’nde final 8 Ağustos Cumartesi günü saat 14:00’te oynanacak ve karşılaşmayı lolespor.com‘dan takip edebileceksiniz. Biz de 5mid ekibi olarak yarın Ülker Sports Arena’da olacak ve mücadeleyi yerinden takip edeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.