League of Legends League of Legends Haberleri

Beşiktaş’ta Energy ve Theokoles ile yollar ayrıldı

Bir süredir dillendirilen dedikodular sonunda gerçekleşti ve Beşiktaş e-Spor Kulübü, iki oyuncusuyla yollarını ayırdı. Ülkemizin en büyük e-Spor takımı diyebileceğimiz Beşiktaş’ın orta koridor oyuncusu Isak Pettersen “Energy” Fjell ve ormancı Muhammed “Theokoles” Işık, son dönemdeki performansları sebebiyle ağır eleştirilere maruz kalıyordu ve nihayetinde Beşiktaş yönetimi de fişi çekerek bu iki oyuncuyu takımdan gönderdi.

Bu ayrılık, resmi bir açıklama olmaksızın, akşam saatleri itibariyle Beşiktaş’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir resim paylaşımıyla duyuruldu. Şu an için takımdan gönderilen iki ismin yerine gelecek oyuncularla ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tüm bu resmiyetin arasında ise Türkiye e-Spor takipçilerini eğlendirecek bir gelişme yaşandı. Dark Passage’ın beğenilen orta koridor oyuncusu Koray “Naru” Bıçak, BJK’nin attığı tweet’in altına Dumbledoge’u etiketleyerek gönderdiği gülümseme ile takipçilerinin kafasında soru işaretleri yaratırken, “Acaba?” dedirtmedi değil. Naru’nun tweet’i altına yazan Dumbledoge’un yorumu ise herkesi güldürecek cinsten.

bjk naruBeşiktaş’ın boşalan bu iki koltuk için kimi düşündüğü ise halen bilinmiyor. Gelişmeleri an be an takip edeceğimizi ve yeni bilgiler alır almaz haberimizi güncelleyeceğimizi hatırlatalım. Ayrılan oyuncuların yerine kim gelirse gelsin, umuyoruz ki yeni bu yeni yapılanma Beşiktaş’a özellikle de uluslararası arenada başarı getirir.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • GURDUN ASKERİ 24 Haziran 2015

    Gurtsuz BJK mi olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir