League of Legends League of Legends Haberleri

Birimiz Hepimiz İçin modu geri dönüyor

League of Legends’ın en sevilen modlarından Birimiz Hepimiz İçin’in, 8.6 yamasıyla 21 Mart’ta oyuna ekleneceği açıklandı.

Sürekli şekilde aktif olan oyunların yanında Riot Games zaman zaman farklı oyun modlarını da aktif ediyor. Poro Kralı, Yükseliş gibi oyunlar her ne kadar eğlenceli olsa da LoL oyuncularının favori iki modu şüphesiz her zaman URF ile Birimiz Hepimiz İçin olmuştur. Yılbaşı sırasında URF oynamaya doyan oyuncular, önümüzdeki ay Birimiz Hepimiz İçin moduna da kavuşuyor. 8.6 yamasıyla oyuna eklenecek Birimiz Hepimiz İçin, 21 Mart’ta aktif hale gelecek.

Geçtiğimiz ay Riot Games tarafından yapılan açıklama, bir süre sınırlı oyun modlarının durdurulacağı yönündeydi. Ekibin yaşadığı problem Birimiz Hepimiz İçin modunu yeni istemcide çalıştıramamaktı. Yapılan incelemeler sonrası sevilen bu sınırlı oyun modu hataları giderildi ve 8.6 yamasında aktif edilmesi planlandı. Bilindiği üzere Birimiz Hepimiz İçin modunda iki takım da birer şampiyon seçiyor ve 5v5 savaş yapıyorlar. Aynı anda ulti açan Jhin’ler ve tamamı görünmez beş Teemo’nun yanı sıra havaya zıplayan rakiplere ulti atan beş Yasuo da önümüzdeki ay karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir