League of Legends League of Legends Haberleri

Bu yılın Şampiyonlar Şampiyonu kostümü Kha’Zix’e geliyor

Sezon 2’den bu yana her sene bir şampiyon için çıkartılan Şampiyonlar Şampiyonu kostümünün sahibi bu sene Kha’Zix olacak.

Her sene popüler şampiyonlardan birine çıkan bu kostüm, bu sene Kha’Zix’e ait olacak. Yıl içinde metanın değişmesi ve bir çok şampiyonun metada kendine yer bulmasıyla beraber oyuncular Şampiyonlar Şampiyonu kostümünün Vladimir, Swain gibi şampiyonlara çıkacağını tahmin ediyordu fakat PBE’de seçilen şampiyonun Kha’Zix olduğu belli oldu. Ayrıca hesabı olan oyuncular PBE sunucusunda kostümü deneme fırsatına sahipler. Riot çalışanı Katey tarafından yapılan açıklamada kostümün sezonun erken zamanlarında seçildiğini çünkü konsept üzerinde çalışıldığı dolayısıyla kostümün her zaman en popüler şampiyona çıkmadığı söylendi.

Şampiyonlar Şampiyonu Kha’Zix’in modelinde ağırlıklı olarak mavi, gri ve altın renklerinin olduğu ve parlak bir görüntüye sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca resmi bir açıklama olmasa da kostümü gelirlerinin bir kısmının Worlds ödül havuzuna eklenmesi bekleniyor. Bu sene yapılan en büyük değişikliklerden bir tanesi ise renk eklenmesi olacak. Kostümün tam 48 tane renk seçeneği olacak. Worlds’e katılan takımların renklerine sahip olacak bu seçeneklerden biri seçildiğinde, üsse dönüş animasyonu sırasında seçilen takımın logosu da görülecek. Karışıklık olmaması için bu kostümün Altın ya da üstü bir lige yerleşmeyi başaran her oyuncuya verilen “Şanlı” kostümlerinden olmadığını hatırlatalım.

PBE’de göze çarpan bir diğer kostüm ise Hextech Malzahar oldu. Kog’Maw, Alistar ve Annie’den sonra Hextech ailesine katılan Malzahar’ın bu kostümünün diğer Hextech kostümleri gibi RP ile satın alınamayacağı ve ganimet sekmesindeki cevherlerle elde edileceği düşünülüyor. Her iki kostümün de 8.19 yamasıyla gelmesi bekleniyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir