League of Legends

Copenhagen Wolves’ta iki önemli ayrılık

EU LCS takımlarından Copenhagen Wolves takımında yaz mevsiminde gösterdiği kötü performansın ardından beklenmedik ayrılıklar yaşandı. Karim “Airwaks” Benghalia’nın beklenmedik bir şekilde Copenhagen Wolves takımından ayrılması sonrasında aynı gün içerisinde CW ekibi yeni ormancı rolüne eski oyuncuları Shook’u getirdiğini açıkladı. Airwaks’in ayrılmasından bir gün sonra ise takımın üst koridor oyuncusu Joey “YoungBuck” Steltenpool’da takımdan ayrıldığını açıkladı.

Beklenmedik bu ayrılıkların ardından iki oyuncu da ayrılık sebepleri olarak aynı nedenleri gösterdi, CW takımının kötü performansına rağmen belki de takım içindeki en gözle görülür iyi performansı sergileyen Airwaks, Martin “Deficio” Lynge ve takımın koçu Karl “Dentist” Krey’in aldıkları cezadan beri takım atmosferinin korkunç olmasını ve her geçen gün daha da kötüye gitmesini gösterirken, takımıyla birlikte oynama isteğinin de bu yüzden artık kalmadığını açık bir şekilde belirtti. Aynı şekilde üst koridor oyuncusu YoungBuck’da takım için atmosferin eskisine göre çok kötü olduğunu ve bunun değişmeyeceğini anladığı için takımdan ayrıldığını açıkladı.

Airwaks ve YoungBuck’ın bu açıklamaları, bizlere CW ekibinin yaz mevsimindeki kötü performansının nedenini gösterir nitelikte oldu. Öte yandan Airwaks’den boşalan ormancı rolüne eski oyuncusu Shook’u getiren ekip gayet iyi bir iş yapmış gibi gözüküyor. Kariyerinin en parlak dönemini Copenhagen Wolves takımında geçiren, ardından da Alliance’a transfer olup harika işler yapmaya devam eden Shook, bakalım kendisi ve kariyeri için büyük hayal kırıklığı olan Elements macerası ardından bizlere eski takımına dönmesiyle neler gösterecek, YoungBuck’ın yerine üst koridor rolüne kimin getirileceği ise merak konusu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.