League of Legends League of Legends Haberleri

Crown: Worlds’teki performansımdan memnun değildim

KeSPA Cup çeyrek finalinde MVP’yi rahat geçen Samsung Galaxy’de, yıldız orta koridor Crown’ın basına verdiği demeçler dikkat çekti. Başarılı oyuncu, Dünya Şampiyonası’nda istediği performansı ortaya koyamadığını dile getirdi.

Birçok önemli League of Legends takımının mücadele ettiği KeSPA Cup’ta heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Salı ve Çarşamba günü oynanan çeyrek final karşılaşmaları sonrası bir üst tura yükselen ekipler beklendiği gibi SKT, Longzhu, KT Rolster ve Samsung Galaxy oldu. MVP ile oynadıkları seriden 2-0 galibiyetle ayrılan Samsung cephesinde başarılı orta koridor Crown, ESPN’in sorularını yanıtladı. Koreli yıldız, Dünya Şampiyonası’ndaki performansından hoşnut olmadığını belirtti.

KeSPA turnuvasında Worlds’e göre daha iyi bir görüntü çizdiğini belirten Crown, bunun kendisini biraz olsun rahatlattığını ancak hala yaptıklarının gurur duyulacak şeyler olmadığını düşündüğünü ifade etti. ESPN muhabirinin Dünya Şampiyonu olduktan sonra aklından ilk geçenlerin ne olduğu sorusuna ise Crown, “O sırada pek bir şey düşündüğümü söyleyemem. Bir süre arkadaşlarımla sarılarak galibiyeti kutladım ve ardından direkt olarak rakibin elini sıkmamız gerektiği aklıma geldi.” diyerek yanıt verdi. Son olarak Faker’ın ağlama anıyla ilgili konuşan Koreli yıldız, bunun kendisi için beklenmedik bir durum olduğunu söyledi.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir