League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, Caps’i transfer etti

Dark Passage orta koridor için Rasmus “Caps” Winther’i transfer etti.

Şampiyonluk Ligi’nde son haftaya girerken birçok takım kadro değişikliği yapmaya devam ediyor. Ligde ikinci sırada bulunan Dark Passage, Abaria ile yollarını ayırdı ve orta koridor rolüne Avrupa sunucusundan Caps’i transfer etti. Geride bıraktığımız altı haftada iyi bir performans ortaya koyan DP yaz mevsiminin başlangıcından beri ilk iki sıradan düşmeyerek  zirve yarışı vermeye devam etti. Takım geçtiğimiz hafta liderliği SuperMassive’e kaptırsa da her zaman ki gibi TBF’nin en büyük favorileri arasında gösteriliyor.

Orta koridor rolü için son olarak Lukezy’nin yerine takımın eski oyuncusu Abaria ile yola devam eden DP iyi bir takım oyunu sergilemişti. Son haflarda istikrarlı performansından uzaklaşan Dark Passage, HWA Gaming ve Çilekler’e karşı 2-0 kaybederek zirveyi SuperMassive’e kaptırmıştı. Bireysel olarak performans düşüklüğü ile dikkatleri çeken Abaria’nın bir süredir takımdan gönderileceği söylentileri de yayılmaya başlamıştı. Dark Passage’ın bugün Facebook üzeriden Abaria’nın sözleşmesinin feshedildiğini açıklaması ile birlikte spekülasyonlar gerçeğe dönüşmüş oldu.

Kariyerinde Mouse eSports ve Enigma Esports gibi Avrupa Yükselme Ligi takımlarında tecrübe yaşayan Danimarkalı Caps böylece Dark Passage’in yeni orta koridor oyuncusu oldu. Caps’in ligde normal sezonun bitimine bir hafta kala uyumu yakalayıp nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak konusu olmaya başladı. Yedinci hafta maçları ile birlikte oyuncunun takıma ne kadar katkı yapacağını hep birlikte göreceğiz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir