League of Legends

Dark Passage’ın yeni isim sponsoru Domino’s oldu

Espora adım atan markalardan sonuncusu Domino’s oldu. Uluslararası pizza devi, 2018 Kış Mevsimi’nde Dark Passage’ın isim sponsorluğunu üstlenecek.

Espor dünyasına tanınmış markaların girmesi artık bölgemiz için olağan bir durum halini aldı. Kemik izleyici kitlesi ve rayına oturan ekosistemle birlikte günden güne daha fazla oluşum rekabetin içinde yer almak istiyor. Bu bağlamda altmışı aşkın ülkede on binden fazla şubesi bulunan Domino’s Pizza, Dark Passage’a isim sponsoru oldu. Ekip yeni sezonda “Dark Passage Dominos” adıyla mücadele edecek. BAUSuperMassive’in bir dönem göğüs sponsorluğunu üstlenen Carl’s Jr’ın ardından Domino’s, Şampiyon Ligi sahnesine adım atan ikinci Amerikan fast food zinciri oldu.

Dark Passage’ın isim sponsoru uzun süre BKM Express olmuş fakat bu ortaklık geçtiğimiz aylarda sona ermişti. Takımın yeni bir sponsor mu bulacağı yoksa isim sponsoru almadan mı yola devam edeceği merak konusuydu. Riot Games’in Kontrat Veritabanı’nından aldığımız bilgilerle bu merak son buldu ve ünlü pizza şirketi DP’nin yeni partneri oldu. Taraflar henüz konuyla ilgili bilgilendirme yapmazken resmi açıklamanın ilerleyen günlerde gelmesi bekleniyor.

Dark Passage ara sezonda kadrosundaki dört oyuncuyu değiştirerek iddiasını sürdürmek istediğini göstermişti. Üst koridorda Marshall, ormanda KaKAO, orta koridorda Lucete ve altta da Japone – Ruve ikilisiyle mücadele edecek ekip yeni isim sponsoruyla 2018’e bambaşka bir görüntüyle başlıyor. 2017’yi kabus gibi geçiren DP’nin gelecek sezonda yeni oyuncularıyla ve yeni ismiyle beraber özlediği başarıya ulaşıp ulaşamayacağını birlikte göreceğiz.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.