League of Legends League of Legends Haberleri

Diamondprox NA LCS’e gidiyor

Geçtiğimiz mevsim vize problemlerinden dolayı Gambit.CIS’te mücadele eden Diamondprox, NA LCS’e transfer oldu. Hem oyuncu hem de Gambit organizasyonu resmi açıklama ile bu bilgiyi teyit ederken, oyuncunun yeni takımı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

EU LCS’in efsanevi ormancısı, zor günler geçirdiği Bahar Mevsimi’nden sonra NA LCS’e transfer olma kararı aldı. Mevsim başlangıcında Unicorns of Love’a transfer olan oyuncu, Riot Games’in LCS oyuncularından çalışma vizesi istemesinden dolayı Rusya’ya geri dönmek zorunda kalmıştı. Oynadığı dört maçta harika bir performans gösteren ve Unicorns’un lige iyi başlangıcında büyük pay sahibi olan Diamond, EU LCS’teki yerini sattıktan sonra LCL’de mücadele etme kararı alan Gambit’in Yükselme Ligi takımında mücadele etmişti. Oyuncu, hem profesyonel sahneden uzaklaşmazken hem de oyun mekaniklerini geliştirmek için Gambit’te oynamaya sıcak bakmıştı. Takım LCL’e yükseldikten sonra seçeneklerini araştıran Diamondprox, bir NA takımı ile anlaştı. Oyuncunun bir LCS takımı ile mi yoksa bir Yükselme Ligi takımı ile anlaşıp anlaşmadığı ise belirsiz. Bununla beraber, hem Gambit hem Unicorns of Love ormancı arayışlarına başladı.

Sezon 2’den itibaren eşsiz bir oyuncu olduğunu kanıtlayan Diamondprox, League of Legends tarihini şekillendiren oyunculardan birisi olarak gösteriliyor. Birçok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi 10 oyuncu arasında gösterilen Diamond, efsanevi Moscow 5/Gambit kadrosunun bel kemiğiydi. Rakip ormancının kamplarına baskın yapmayı icat eden Diamondprox, geleneksel olmayan ormancı seçimleri ile de biliniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir