League of Legends League of Legends Haberleri

Duke, SK Telecom T1’e transfer oldu

Marin’in takımdan ayrılması ile üst koridor pozisyonu boşalan takım, Najin takımından tanıdığımız Duke’u transfer etti. Profesyonel kariyerine SKT T1’da Starcraft oyuncusu olarak başlayan oyuncu, 5 yıllık bir aranın ardından takıma geri dönmüş oldu.

2015 League of Legends Dünya Şampiyonu SK Telecom T1’da geçtiğimiz hafta Marin, takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Takım sisteminde çok önemli bir rol oynayan üst koridor pozisyonuna Duke’u transfer eden SK Telecom T1, Marin’in boşluğunu doldurmaya çalışacak. KT takımındaki iyi performansından sonra Najin’e transfer olan Duke, 2015 Bahar Mevsimi’nde MVP seçilmişti.

En iyi 5 üst koridor oyuncularından birisi olarak gösterilen oyuncu, SK Telecom T1 takımında yeteneğini çok daha rahat bir şekilde gösterme şansı bulacaktır. Oyuncunun Marin’in shotcalling görevini yerine getirip getirmeyeceği henüz belirsiz. Oyun tarzı Marin’e benzese de Duke’un aynı performansı gösterip gösteremeyeceği büyük bir soru işareti. Yine de, hali hazırda kontratlı oyuncular göz önüne alındığında oyuncu, SK Telecom T1 için en iyi seçenek gibi gözükmekte. Oyuncunun en akılda kalan performansı ise Samsung serisindeki Rumble ultisiydi.

https://www.youtube.com/watch?v=dz2Dp_0s2FM

Najin’i sayısız defa zafere taşıyan Duke, Bahar Mevsimi’nde rakiplerine nazaran daha iyi performans göstermiş ve seyircilerin oyları ile MVP seçilmişti. Mekanik anlamda da oldukça güçlü olan oyuncunun SKT’de kendini geliştireceğine hiç şüphe yok. Özellikle de oyun tarzını SKT’nin ihtiyacı olan şekilde değiştirirse, takım yine aynı performansını sürdürmeye devam edecektir. Marin’in shotcalling görevini ise kimin üstleneceği şu an için belirsiz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir