League of Legends League of Legends Haberleri

Echo Fox, Adrian ile kural dışı transfer görüşmesi gerçekleştirdi

LCK’de büyük bir drama dönerken NA LCS’ten de ciddi bir iddia ortaya atıldı. TheScoreesports’un haberine göre Rick Fox’un sahibi olduğu Echo Fox, hali hazırda Phoenix1’a transfer olan Adrian ile kural dışı transfer görüşmesi gerçekleştirdi. 

Riot Games’in oldukça katı olduğu transfer görüşmeleri konusunda kural dışı davranan Echo Fox, Phoenix1’a geçtiğimiz hafta transfer olan Adrian ile görüştü. Takım yönetimi yaptığı açıklamada usulsüz herhangi bir görüşmenin gerçekleşmediğini belirtse de, TheScoreesports’un birçok kaynağı tam tersini iddia ediyor.

Daha önce takımlara bu kural dışı görüşmelerden dolayı birçok kez büyük para cezaları veren Riot Games’in Echo Fox skandalını nasıl ele alacağı da merak ediliyor. Twitter’da dolaşan dedikodulara göre NA LCS takımları şimdiden Echo Fox ile antreman maçına çıkmama kararı aldı.

2016 yılında NA LCS’e katılan ve ligden düşme tehlikesini atlattıktan sonra iddialı bir kadro kurmak isteyen Echo Fox’un kadrosu geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Looper, Santorin ve Pobelter gibi isimleri transfer edeceği söylenen takımın kadrosu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan Immortals takımında istikrarlı bir performans göstermesine rağmen şampiyon havuzunun darlığı yüzünden sıkça eleştirilen Adrian da sürpriz bir karar alarak Phoenix1’a transfer olmuştu. Şu an için Immortals kadrosunda herhangi bir kadro bulunmazken, takımın büyük transferler yapması bekleniyor.

2016 yılı oyuncularından sadece Froggen ve Keith’i elinde tutan EF’nin, Pobelter transferi gerçekleşmemesi halinde Adrian gibi tecrübeli bir destek oyuncusuna teklif götürmesi oldukça doğal. Fakat oyuncunun Phoenix1 ile anlaşması, EF’nin planlarını bozmuş gibi olsa organizasyonun kurallara çok dikkat etmediği görülüyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir