League of Legends League of Legends Haberleri

Echo Fox, Akaadian ve Gate’i transfer etti

Kadrosunda yeniden yapılanmaya giden NA LCS takımlarından Echo Fox, Dream Team’in eski ormancısı Akaadian ve Phoenix1’in eski destek oyuncusu Gate’i transfer etti. ESPN’in haberine göre bu oyuncular takım ile şu anda Kore’de kampta bulunuyor.

Yıldız üst koridor oyuncusu Looper’ı transfer ettikten sonra kadro çalışmalarına sürdüren Echo Fox, ilgin seçimlerde bulunmaya devam ediyor. 2016 yılında lige zar zor tutunabilen takım, Froggen ve Keith’in etrafına takım kurmak istiyordu. S4’te SSW ile Dünya Şampiyonluğu yaşayan Looper’ın EF’ye transferi ise herkesi şaşırtmıştı. League of Legends hayranlarının daha çok şaşırdığı haber ise Akaadian ve Gate transferleri oldu.

NA CS’de mücadele eden Dream Team’in ormancısı olan Akaadian, EF’nin önceki ormancısı Hard’dan sonra büyük bir gelişim olarak gözükse de,  oyuncunun takımın istediği seviyede oynayabileceği konusunda tereddütler bulunuyor. Öte yandan Gate hiç kötü bir seçim değil. Phoenix1’da iyi işler yapmasına rağmen pozisyon eksikliği yüzünden çok fazla tek başına yakalanan oyuncunun EF’de kendisini geliştirme ihtimali bulunuyor.

Looper, Akaadian ve Gate transferleri ile Echo Fox, 2017 kadrosunu oluşturmuş gibi gözüküyor. Üst koridorda Looper, ormanda Akaadian, orta koridorda Froggen, nişancı rolünde Keith ve destekte Gate ile mücadele edecek olan takımın 2017 sezonunda büyük başarılar yakalayacağını söylemek yanlış olabilir. Looper ve Froggen’ın taşıyıcı kimliklerini daha çok Vadi’ye yansıtma zamanı gelse de, genç yetenekler Akaadian ve Keith’in kendilerini gösterdiği bir senaryoda EF’nin 4.-5.lik bandında ligi tamamlayacağını öngörebiliriz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir