League of Legends League of Legends Haberleri

Echo Fox, Fenix, Altec ve Adrian ile yollarını ayırdı

Smoothie’yi transfer eden Echo Fox’ta kadro değişiklikleri devam ediyor. Oyuncunun transferinin ardından ekip orta koridoru Fenix ile alt koridor ikilisi Altec ve Adrian’la yollarını ayırdı. 

Sezonun tamamlanmasına kısa bir süre kala radikal kararlar alan Echo Fox, kadrosunu büyük ölçüde değiştiriyor. Bir süredir Akademi oyuncularının bir kısmıyla NA LCS karşılaşmalarına çıkan ekipte Fenix, Altec ve Adrian’ın takımdan gönderildiği kesinleşti. Takımın oyuncuları göndermesi anlaşılabilir olsa da dedikodulara göre bu haber oyunculara kadroların kitlenmesine çok kısa bir süre kala verildi. Bu da oyuncuların yeni bir takım bulmasını imkansız kıldı. Fenix, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bu dedikoduları kesinleştirdi ve sezon sonuna kadar herhangi bir ekipte bu yüzden dolayı yer alamayacağını belirtti.

İlk olarak NA LCS’te Team Liquid’de oynayan Fenix, uzun bir süredir Kuzey Amerika’da profesyonel kariyerini sürdürüyor. Geçtiğimiz mevsim harika bir oyun ortaya koymasına rağmen bu mevsim yetersizliğinden dolayı eleştirilen oyuncu artık FOX forması giymeyecek. Altec-Adrian ikilisi ise ligin en istikrarsız ikililerinden biri. Özellikle Adrian iyi oynadığında ligin en iyi desteği performansını Vadi’ye yansıtsa da bu çok nadir gerçekleşiyor. Altec de değişen metaya ayak uydurmakta zorlanan nişancılardan. Bu uyumsuzluk ve performans düşüklüğü oyuncuların takımsız kalmasıyla sonuçlandı.

Takımın önümüzdeki haftalarda orta koridorda Damonte, nişancı rolünde ise Lost ile karşılaşmalara çıkması gerekiyor. Huni ve Dardoch takımda kalırken Smoothie ile beraber Echo Fox’un ilk beşi tamamlanmış oldu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir