League of Legends League of Legends Haberleri

Echo Fox’un 2016 kadrosu belli oldu

Amerika LCS’in en yeni takımı Echo Fox’un kadrosu büyük ihtimalle belli oldu. Geçtiğimiz gün organizasyon, oyuncuların arkalarından çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış ve speküasyonlar da böylelikle başlamıştı.

Fotoğrafa bakarak en belirgin oyuncunun, daha önce de Amerika LCS’te oynayacağı söylenen Froggen olduğu gözüküyor. Kadronun geri kalanı hakkında bir çok düşünce olsa da, Daily Dot’un haberine göre Echo Fox’un oyuncuları belli oldu: KFO-Hard-Froggen-Keith-Baby.

Takıma baktığımızda tanıdık olmayan bir isim gözümüze çarpıyor: KFO. Kore’de Challenger sıralamasında 40. olan oyuncunun oldukça yetenekli bir üst koridor oyuncusu olduğu belirtiliyor. KFO isminin öne çıkmasındaki neden ise takımın sahibi Rick Fox’un Twitter üzerinden Kore dili tercümanı aradığını duyurması.

Takımın yıldızı ise şüphesiz Froggen. CLG.EU takımının efsanesi olan Froggen, jenerasyonundan aktif olarak oynayan ender oyunculardan. Hatta, oyuncunun yıllanmış bir şarap gibi git gide daha iyi oynadığını ve takımını taşıdığını söyleyebiliriz. Sakin ve uzun oyunları seven Froggen, oyun sonuna odaklanan ve o noktaya ulaştıktan sonra rahatlıkla rakiplerini domine edebilen bir oyuncu.

Yetenekli nişancı Keith ise sonunda kendine bir “ev” bulmuş gibi gözüküyor. Daha önce Team Liquid, Team SoloMid ve Cloud9’ın Challenger takımında oynayan oyuncu, özellikle de Piglet’in viza problemi sırasında Liquid takımında harikalar yaratmıştı. Daha sonra Team SoloMid’te bir maça çıkan oyuncu, son olarak da C9’un Challenger takımında Meteos ile beraber oynamış fakat burada da başarıya ulaşamamıştı.

Hard da Keith gibi Cloud9’ın Challenger takımında oynadı.  Takımın destek oyuncusu olan Baby de geçtiğimiz mevsim Team Imagine’da performans göstermişti.

Echo Fox takımı sahibi Rick Fox, geçtiğimiz haftalarda Gravity’nin LCS’teki yerini satın almış ve e-Spor dünyasına adım atmıştı. Echo Fox’un kadrosu çok güçlü gözükmese de nasıl performans gösterecekleri büyük merak konusu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir