League of Legends League of Legends Haberleri

Efsanevi Mücadele etkinliği başladı

Hedeflere ulaşarak ödüller kazanılan yeni bir özellik olan Görevler’in kullanıldığı ilk etkinlik Efsanevi Mücadele, 30 Haziran’a kadar devrede olacak.

Geçtiğimiz günlerde Görevler özelliğini oyuna ekleyen Riot Games, ilk etkinliği olan Efsanevi Mücadele’yi aktif hale getirdi. Oyuncular günlük görevleri tamamlayarak Riven ve Yasuo simgelerini elde edecek, ardından bu simgelerden birini seçip oyuna girerek bir tarafı desteklemiş olacak. Riven seçen oyuncular Düzen’i desteklerken, Yasuo tercih edenler Kaos’u desteklemiş olacak. Simgelerle oyuna giren oyuncular, Ganimet sisteminde simgeler, ifadeler, küreler ve yükleme ekranı çerçeveleri gibi etkinliğe özel Kaos ve Düzen ödülleri işleme şansı elde edecek. 1300 RP’ye satılan kartlarla da Görev yapmadan Ganimet ödüllerini açma hakkı oyunculara sağlanmış durumda. Ayrıca RP ile bu kartı almanız durumunda günlük görevlerden kazandığınız sembol sayısı da iki katına çıkıyor.

Oyuncular Düzen veye Kaos simgelerinden birini seçerek oyuna girip semboller kazanıyor. Kazanılan sembollerin harcanması sonucu da bir takım ödüller oyunculara takdim ediliyor. Hangi ödülün kaç sembolle açıldığını aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz:

Anahtar Parçacığı: 40 Kaos/Düzen sembolü

Şafağın Kılıcı/Gecenin Kılıcı simgesi: 80 Kaos/Düzen sembolü

Şafak/Gece simgesi: 100 Kaos/Düzen sembolü

Düzen/Kaos Küresi(Açıldığında hatıra kostüm kristali veriyor): 140 Kaos/Düzen sembolü

Düzen/Kaos Simgesi ve Çerçevesi: 280 Kaos/Düzen sembolü

Son olarak etkinliğin kurallarına bakalım:

  • Görevlere katılmak için sadece Yasuo ya da Riven oynamak gerekmiyor. Simgelerden biriyle oyuna girmek yeterli.
  • Günlük görevler 24 saatte bir, 21.00’de sıfırlanıyor. Son günlük görev ise 30 Haziran 09.59’da sona erecek.
  • Etkinlik boyunca yalnızca bir taraf için oynama zorunluluğu yok. Oyuncular her gün bir başka tarafı destekleyebiliyor.

Oyundaki Düzen ve Kaos simgeleri ise şu şekilde:

espor yazarı, avukat

2 Comments

  • Deniz 21 Şubat 2018

    4-5 gün önce kardeşime kaos ifadesi geldi hemde hiçbir şey yapmadan ben de sordum ”nasıl aldın?” diye hiçbirşey yapmadan geldi peki ya ben nasıl alabilirim ama düzen simgesini

  • Doğancan 24 Haziran 2017

    Düzen/Kaos Simgesi ve Çerçevesi sadece kostüm alıncamı geçerli oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir