League of Legends League of Legends Haberleri

Elements’in 2016 kadrosu belli oldu

2015 yılını hayal kırıklığı ile tamamlayan Elements, 2016 yılındaki LCS kadrosunu açıkladı. Sezon sonundaki başarısızlık sonucunda takımdan neredeyse tüm oyuncular ayrılmıştı. Elements’in en önemli oyuncusu Froggen’ı kaybettikten sonra güçlü bir kadro kurması beklenmiyordu. Takım, LCS’teki yerini satmaya niyetlenmiş fakat bunu başaramamıştı.

Kadronun ilk göze çarpan ismi Steve ve MrRallez. Geçtiğimiz mevsim Roccat’te üst koridorda oynayan Steve, ilk başlarda tecrübesizliği sonucu LCS’e alışamasa da, zaman geçtikçe tarzını bulmuş ve tank şampiyonlarda iyi bir performans sergilemişti. Elements’e transfer olan oyuncu takımda üst koridorda oynayacak. Takımın orman oyuncusu ise sezon arasında Unicorns of Love ile IEM San Jose turnuvasında oynayan Gillius oldu. Yetenekli olmasına rağmen bir türlü istenilen performansı gösteremeyen Gilius’un IEM San Jose’deki performansı da iyi değildi.

Takımın orta koridoru ise Eika’ya emanet. Challenger Ligi’nde Gamers2 takımı ile mücadele etmiş olan Eika‘nın LCS tecrübesi bulunmamakla beraber Challenger’da fena oynamadığını belirtelim. Yine de otoriteler tarafından çok iyi bir oyuncu olarak gösterilmeyen Eika’nın LCS’teki performansı oldukça merak konusu. Takımın alt koridoru ise MrRallez ve sprattel‘e emanet. Takımdaki en deneyimli oyuncu olan MrRallez daha önce SupaHotCrew ve MeetYourMakers takımlarında oynamıştı. Geçtiğimiz mevsimde Roccat ile oynayan oyuncu, bu sezon Elements’te mücadele edecek. Destek oyuncusu sprattel’in eski isminin PromisQ olduğunu belirtelim. Geçen sezon takımda oynamış tek oyuncu olan sprattel, takım ve ormancı ile belirgin bir sinerji yakalayamamıştı.

Elements takımının yedek oyuncuları Dexter ve Sola olarak gözükürken, takımın koçu eski destek oyuncusu Nyph olacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir