League of Legends League of Legends Haberleri

Elements’in 2016 kadrosu belli oldu

Avrupa LCS takımlarından yeni sezonda neler yapacağı merakla beklenen Elements’in kadrosu belli olmaya başladı.

2015’in başında Alliance takımının yerine çok büyük umutlarla kurulan Elements’in kadrosunda Froggen, Rekkles, Shook ve Wickd gibi yıldız isimler bulunuyordu. Takımdan beklenti çok büyük olsa da, kağıt üstünde çok güçlü duran kadro bu beklentilere cevap veremedi ve bahar mevsimini yedinci sırada tamamlamasının ardından yaprak dökümü yaşandı. Rekkles, Shook ve Wickd gibi isimler takımdan ayrılırken, yerlerine çok da ön planda olmayan oyuncular getirilmişti.

2016 sezonu için yeni arayış içerisinde olan Elements, kadrosunu tamamlamaya iyice yaklaştı. İddialar, takım menajerinin Roccat ekibinden Steve ve MrRallez ile anlaştığı yönünde. Diğer taraftan ormancı rolü için Gilius, orta koridor için de Eika transferinin yapıldığı belirtiliyor. Takımda kalacak tek oyuncu gibi görünen PromisQ ise destek rolünde oynamaya devam edecek. Bu transferlerin takıma nasıl bir katkı sağlayacağını ön görmek, şu raddede oldukça zor. Özellikle yeni sezona her takımın kadrosunu daha da güçlendirerek girmesi eski günlerini arayan ekibin işini bir kez daha zora sokuyor. Bu nedenle 2016 sezonunda da Elements’i alt sıralarda mücadele ederken görme olasılığımız bir hayli yüksek diyebiliriz.

Elements’in ismi geçen bu oyuncuları transfer ettiğine şimdilik kesin gözüyle bakılıyor. Resmi açıklamanın ise kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir