League of Legends League of Legends Haberleri

Elements dağılıyor

Elements, Martin “Rekkles” Larsson’un ayrılacağı dedikodularının ardından şimdi de yeni vedalarla yüz yüze görünüyor.

Üst koridor oyuncusu Mike “Wickd” Petersen ve ormancı Ilyas “Shook” Hartsema, eski takım arkadaşları gibi, takım için pek de verimli geçmeyen ve yedinciliğe oturdukları bir dönem sonrasında, takıma yakın olduğu bilinen kaynaklardan duyulana göre yeni seçenek arayışına girmiş bulunmaktalar. Her iki oyuncu da takımın kadrosundan memnun olmadıklarını ve beklentilerinin karşılanmadığını belirtmiş. Mike ve Ilyas’ın da gitmesi üzerine takımın geriye kalan son iki oyuncu Henrik “Froggen” Hansen ve Mitch “Krepo” Voorspoels üzerinden tekrar kurulacağı düşünülüyor.

“Takımda şu anda oyun ortamı son derece kasvetli. Bir tarafta Froggen ve Krepo, diğer tarafta ise bu iki oyuncu. Her iki taraf da takım için bambaşka şeyler istiyorlar. Ama ipler Froggen’ın elinde.”

Ayrıldıkları takdirde bu bahsi geçen bu üç kişinin tekrar birlikte oynaması zor görünüyor. Oyuncu değişiklikleri ise hemen hemen halledilmiş gibi. Eski AD Carry oyuncusu Erik “Tabzz” van Helvert ayrılmayı ilk düşünen Martin “Rekkles” Larsson yerini alacak. Hartsema yerine ise 2014 Ekim ayınca Kuzey Amerikalı takımını terkettiğinden beri aktif olmayan eski Lemondogs ve CLG ormancısı Marcel “dexter” Feldkamp gelecek.

Sonuç ne olursa olsun, Facebook sayfalarında “Ancak bir araya geldiğimizde büyüklüğe erişeceğiz.” diyen Elements gibi bir takım için tüm bunlar son derece üzücü bir hal teşkil ediyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir