League of Legends League of Legends Haberleri

Elements takımında drama bitmiyor

Elements takımının bu sezondaki performansı içler acısı gibi gözükse de durum sanıldığı kadar kötü değil. Bireysel hataların çokluğu, takımın yavaşlığı ve pasifliği genel olarak göze çarpıyordu. Takım ise problemleri oyun stiline değil, oyunculara yükleyerek hata yapsa da, iki hafta sonra hatalarını görmeye başlamış gibi.

Sezona inanılmaz bir kötü başlangıç yapan Elements takımı, bu gidişi değiştirmek için ilk hamlesini üst koridor oyuncusu Wickd’i takımdan göndermekle yapmıştı. Uzun zamandır profesyonel sahnede olan Wickd’in performansı çok iyi değildi, evet, fakat yerine getirdikleri oyuncu olan Kev1n’in performansı ise Wickd’dan çok daha kötü oldu.

Bilindiği üzere Kev1n kariyerinin en iyi zamanlarını SK Gaming takımında geçirmişti. SK’dan ayrıldıktan sonra uzun bir süre profesyonel sahneye dönmeyen Kev1n’in, kendisinden yüksek beklentilerle geldiği Elements takımında iyi performans sergilemesi biraz hayal gibiydi. Zira adeta bir kurtarıcı gibi takıma gelen Kev1n, üzerindeki baskıyı hissetmiş olsa gerek ki oynadığı iki hafta boyunca oldukça kötü performans sergiledi. Özellikle de kabul edilemez kayıpların başında gelen Giants maçındaki ışınlanması maçı kaybetmelerine neden oldu.

Takım, Kev1n’in katılmasından sonraki hafta destek oyuncusu Nyph’i gönderip eski LCS oyuncusu Krepo’yu takıma kattıktan sonra hala aynı sorunların devam ettiğini görmüş olmalı ki, LCS 7. haftaya Wickd ile başlamaya karar verdi.

Kimilerine göre insafsızca bir karar olsa da, Elements takımı için Wickd’in hala doğru karar olduğu tartışılır durumda. Kev1n’in yıllardır profesyonel sahnede oynamayışı, hala formunu yakalayamaması gibi nedenler kötü performansına neden olarak gösterilebilir. Krepo’nun takıma katılması ise Wickd’de nasıl bir etki yaratacak hep beraber göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir