League of Legends League of Legends Haberleri

Expect, Fnatic’e transfer oldu

EU LCS’te fırtına gibi esen Fnatic, kadrosuna daha önce de Avrupa’da forma giymiş olan Güney Koreli üst koridor oyuncusu Expect’i kattı.

EU LCS’te Misfits ile birinciliği paylaşmasına rağmen Avrupa’nın şu an açık ara en iyi takımı olan Fnatic, 2018 Dünya Şampiyonası yaklaşırken Kore’de bir bootcamp yapmak istiyor. Ekip, hem orada yardımcı olması için hem de Dünya Şampiyonası’na katılmaları halinde ikinci bir yedek bulundurmak için tecrübeli üst koridor oyuncusunu kadrosuna kattığını resmi Twitter hesabından duyurdu. Hali hazırda iki üst koridor oyuncusu sOAZ ve Bwipo ile iyi bir uyum yakalayan Fnatic, mevsim finalleri öncesinde yeni bir uyum sürecine girmemek için yeni transferi olan Expect’i herhangi bir sorun çıkmadığı sürece EU LCS’te oynatmayı düşünmüyor.

Expect’i daha önceki sezonlarda G2 ile üç defa EU LCS kupası kaldırırken görmüştük. Başarılı oyuncu daha sonra yeniden yapılanan İspanyol ekibi Origen’e transfer olmuştu. Origen ile European Masters turnuvasını kazanan oyuncu Fnatic’e transfer olana kadar yaz mevsiminde herhangi bir takımda forma giymedi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir