League of Legends League of Legends Haberleri

Flame ve Cpt Jack Incredible Miracle’a transfer oldu

CJ Entus takımının efsane iki ismi Flame ve Cpt Jack, Incredible Miracle takımında tekrardan bir araya geliyor. Geçtiğimiz mevsim LGD ve Jin Air Green Wings takımlarında forma giyen oyuncular, Çinli yatırımcıların elinde bulunan Incredible Miracle takımına transfer oldu.

Geçtiğimiz sezonu LGD Gaming’te geçiren Flame, takım ile beraber Çin Ligi’nde Yaz Mevsimi şampiyonu olmuş ve 2015 Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmıştı. Şampiyonada çok fazla oynama şansı bulamayan oyuncu, çıktığı maçlarda nispeten iyi performanslar göstermiş ve Acorn’dan daha iyi oynamıştı. Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldığını açıklayan Flame’in Kore’ye dönmesi bekleniyordu.

Cpt Jack ise efsanevi Cj Entus(Azubu Blaze) takımının nişancısıydı. Geçtiğimiz mevsimi Jin Air Green Wings takımında geçiren oyuncu, Yaz Mevsimi’nde oynamış ve takım ligi 6. sırada bitirmişti. Playofflarda ve Bölgesel Eleme Turnuvası’nda oynamayan oyuncu, son olarak Kespa Cup’ta da oynamamıştı. Yıldız oyuncu, çoğunlukla Sivir oynayarak mevsimi 5.14 KDA ile bitirmişti.

https://www.facebook.com/IMteam/posts/970197939729690

Söylentilere göre ise Incredible Miracle’ın transferleri bununla sınırlı kalmayacak. Bir çok League of League of Legends otoritesine göre takım, Samsung Galaxy takımının yıldız nişancısı Fury’yi de transfer edecek. Fury’nin transferi ise oyuncunun şu anda yasaklı olmasından dolayı askıda gibi gözüküyor. 11 Şubat’ta bitecek cezasından sonra Fury’nin yeni takımı belli olacak.

IM takımının koçu ise, yine eski bir CJ Entus ve Team SoloMid oyuncusu olan Lustboy. Flame ve Cpt Jack ile League of Legends tarihinin en iyi takımlarından birisi olarak gösterilen Azubu/CJ takımında oynayan Lustboy’un da eski takım arkadaşları ile beraber çalışacağını belirtelim.

Incredible Miracle’ın kadrosunun geri kalanı ise Chaser-CoCo-Pure şeklinde. Kore’nin en iyi ormancısı olarak gösterilen Chaser ile geçtiğimiz mevsim CJ takımında oynayan CoCo’nun sinerjisi oldukça önemli olacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir