League of Legends League of Legends Haberleri

Flash Wolves Worlds 2016 kadrosunu korudu

LMS temsilcisi Flash Wolves, Worlds 2016’da mücadele eden beşli ile 2017 yılında da oynama kararı aldı. 2015 yılındaki turnuvaya göre kötü bir sonuç olan takım, B grubunda SKT, C9 ve IM ile mücadele etmiş ve gruptan çıkamamıştı.

LMS’ten şampiyon olarak 2016 Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan FW, 2017 sezonunda da aynı kadro ile devam etme kararı aldı. Ormancı ve orta koridor pozisyonlarında ligin en iyi oyuncularını barından FW’de Karsa turnuvanın öne çıkan ormancılarından olmuştu. Takımın üst koridoru görece zayıf olsa da en kötü pozisyonu nişancı rolü olarak gözüküyor. MMD’nin başının çaresine bakabildiğini turnuva boyunca gözlemlesek de aynısını NL için söylememiz mümkün değil. Destek pozisyonundaki deneyimli oyuncu SwordArt ise takımda lider konumunda ve karar verme mekanizmasını yönetiyor.

2016 Dünya Şampiyonası’nda B grubunda mücadele eden Flash Wolves sadece 2 galibiyet alabilmiş ve grubu sonuncu sırada bitirmişti. Galibiyetlerinin birini SK Telecom T1’a karşı aldığını göz önünde bulundursak da geçtiğimiz yıl Çeyrek Final oynayan takımın bu yıl grupta sonuncu olması büyük hayal kırıklığı olarak nitelendiriliyor.

Takımın turnuva sonrası kadro değişikliğine gitmesine kesin gözüyle bakılırken yönetimin oyuncuların performanslarını yeterli bulması da oldukça ilginç bir detay olarak öne çıkıyor. Bununla beraber takımın nişancısı ve “zayıf halka”sı NL, yayında kendisinin yedeğe çekileceğini ve yerine betty’nin getirileceğini söyledi.

2016 Dünya Şampiyonası ile ilgili tüm haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir