League of Legends League of Legends Haberleri

FlyQuest Kwon’u Akademi takımına yollayıp JayJ’i as kadroya çekti

Na LCS ekibi FlyQuest’ten bir değişiklik haberi geldi. Takım, destek oyuncuları Kwon’un akademi takımına yollanıp, JayJ’in as kadroya geçtiğini Twitter aracılığıyla duyurdu.

Eski Team Liquid destek oyuncusu Kwon, 2018 bahar mevsiminde aktif oyuncu olarak kariyerine ara vermiş, TSM ekibinin tercümanlık görevini üstlenmişti. Bu görevi sürdürürken Kuzey Amerika sunucusu tekli dereceli sıralamasında 8. sıraya kadar yükselip takımların ilgisini çeken Kwon, sezon başı FlyQuest ekibinin radarına girmiş ve anlaşmaya varmıştı.

Öte yandan JayJ 2018 sezonunun başından beri organizasyonun Akademi takımının vazgeçilmez destek oyuncusu konumunda. Ekiple birlikte Akademi Ligi’nin açılış sezonunda şampiyonluğa ulaşan Kanadalı, Bahar Mevsimi’nde organizasyonun ana kadrosunda kendine iki kez yer bulmuş, ancak iki mücadeleden de mağlup ayrılmıştı.

Şu an ligde Amerika ekollerinden Cloud9 ile son sırayı paylaşan FlyQuest, 1 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir performans sergiliyor. Akademi ekibi ise 3 galibiyet 3 mağlubiyetle ligde 5. sırayı 100 Thieves ile paylaşıyor.

Değişikliğin ekibe yararı olup olmadığını yarın oynanacak Golden Guardians mücadelesinde göreceğiz. Akademi kadrosu ise yarın aynı sırayı paylaştığı 100T karşısına çıkacak. İki takım için de değişikliklerin nasıl bir etki yaratacağını merakla beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir