League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven 2016 Yaz Mevsiminde oynamayacağını açıkladı

Batı dünyasının en iyi nişancılarından olarak kabul edilen Konstantinos “Forg1ven” Tzortziou 2016 yaz mevsiminde oynayamayacağını açıkladı.

Facebook üzerinden açıklama yapan oyuncu 2016 Yaz Mevsimi’nde herhangi bir takımda görev almayacağını duyurdu. Yetenekli oyuncu son olarak Bahar Mevsimi’nde formasını giydiği H2K takımdan ayrılmıştı. Bahar Mevsimi devam ettiği sırada ülkesi tarafından askerlik için çağrılan Forg1ven, kendisi adına zor ve üzücü bir süreç geçirmişti. Oyuncu ayrıca e-Spor kariyerine ara vermeden devam etmek istediğini sıkça dile getirmişti. Bu problemin çözülmesinin ardından Forg1ven takımda kalmış ve H2K forması giymeye devam etmişti.

H2K’in Bahar Mevsimi’ni  dördüncü tamamlanmasının ardından beklenmedik haberler patlak vermeye başladı. Yıldız nişancının H2K’den ayrılması gündeme gelirken takım içi bazı problemler de ortaya çıkmıştı. Bu sürecin ardından beklenen oldu ve Forg1ven resmi olara takımdan ayrıldı. 1 yıl içerisinde 3 takım değiştiren oyuncunun yeni adresinin neresi olacağı konusunda ise teoriler hız kesmeden kendini gösterdi. Bu kısa sürecin ardından beklenen açıklama oyuncudan geldi ve Forg1ven, e-Spor kariyerine ara verdiğini hayranlarıyla paylaştı. Açıklamasında bu kararı vermesinde askerlik görevinin bir etkisi olmadığını da belirten oyuncu, 2017 sezonu için hazırlanmaya başlayacağının bilgisini de paylaştı.

Yeteneği ve hırsıyla adından oldukça söz ettiren Forg1ven’ın çok fazla şanssızlık yaşaması ve aradığı başarıya bir türlü ulaşamaması hem oyuncu hem de hayranları için üzücü bir durum. Yıldız nişancının 2017 sezonunda nasıl bir geri dönüş yapacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir