League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven H2K’den ayrılıyor

H2K takımının yıldızı ve Batı League of Legends dünyasının en iyi nişancılarından birisi olarak gösterilen Forg1ven, Yaz Mevsimi başlamadan H2K takımından ayrılıyor. ESPN’in haberine göre oyuncunun hangi nedenle H2K’den ayrıldığı belirsiz olsa da, Forg1ven’ın takımdan iyi ilişkiler içerisinde ayrılacağı hemen hemen kesin.

Egosu, oyun tarzı ve agresifliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Forg1ven, son 1 yılda üçüncü kez bir takımdan ayrılıyor. 2015 Bahar Mevsimi’ne SK Gaming ile başlayan oyuncu, harika bir performans göstermiş ve takım da mevsimi lider bitirmişti. Ardından SK’dan ayrılan oyuncu, geçtiğimiz mevsimi Gambit Gaming’de geçirmiş, fakat SK’daki başarısının yanından bile geçememişti. Bu mevsim yeniden yapılanmaya giden ve Ryu ile Odoamne hariç tüm oyuncularını gönderen H2K’ye katılan oyuncu, kusursuz bir mevsim geçirdi. Ne var ki H2K’de de istediğini bulamayan Forg1ven, takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Normal sezonu ikinci olarak bitiren H2K, playofflarda yarı finalde Origen’e 3-2 yenilmiş ve beklentilerin çok altında bir performans sergilemişti.

H2K’nin boşalan nişancı koltuğuna kimi düşündüğü ise henüz belli değil. Yıldız nişancının askerlik görevi ortaya çıktığında Avrupa’daki nişancılara ulaşan organizasyon, Team Huma’da oynayan Holyphoenix’i de ciddi bir şekilde düşünmüş, fakat askerlik problemi çözüldüğü için herhangi bir girişimde bulunmamıştı. Bununla beraber, Forg1ven’ın da mevsim başlamadan önce hangi takım ile anlaşacağı büyük merak konusu. Oyuncunun Yunanistan’a dönüp askerlik görevini yapması da ihtimaller arasında. Yani, kısa bir süre içerisinde Forg1ven’dan emeklilik açıklaması da gelebilir. Öte yandan diğer bir ihtimal ise oyuncunun bir NA LCS takımına transfer olması. Tüm bu ihtimallerin henüz spekülasyondan öteye geçemediğini de belirtelim. H2K organizasyonundan ve oyuncudan herhangi bir açıklama gelmedi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir