League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven H2K’ye geri döndü

Batı dünyasının en yetenekli nişancılarından birisi olarak kabul edilen Forg1ven, ayrıldığı eski takımı H2K’ye geri döndü. Freeze’in elindeki rahatsızlıktan dolayı yedek nişancı arayan H2K, eski nişancısı ile anlaştı.

Son 1 yılda dört ayrı takımda oynayan oyuncu, son olarak 2016 Yaz Mevsimi başında Origen’e transfer olmuş, birkaç hafta sonra takımdan gönderilmişti. Yetenekli olduğu kadar hırslı da olan oyuncu, takım arkadaşlarıyla yaşadığı problemlerle sürekli olarak gündemdeydi. Takım oyununa bir türlü ayak uyduramayan ve uyum problemleri yaşayan Forg1ven, H2K’den de bu sebeple ayrılmıştı. Freeze’in elinin problem çıkartmasından dolayı H2K’ye tekrar dönen oyuncunun bu haftaki EU LCS karşılaşmalarında oynaması bekleniyor.

Öte yandan yıldız nişancının takıma dönüşünün ne gibi problemler yaratacağı ise belirsiz. Takımdan, özellikle de destek oyuncusundan iyi bir şekilde ayrılmayan oyuncunun gelişi H2K’nin yakalamaya çalıştığı uyumu bozabilir. Vander son olarak yaptığı açıklama Forg1ven geri dönerse takımda oynamayı bırakacağını açıklamıştı. Buna rağmen organizasyonun böyle acil bir durumda rotayı Forg1ven’a çevirmesi ise oldukça ilginç. İkilinin arasındaki gerilim, takımın oyununu daha da kötü bir duruma çekebilir.

Yine de H2K’nin işi bu mevsim oldukça zor gözüküyor. Oyun planını uygulama konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan takım, şu anda EU LCS’te 18 puanla 4. sırada bulunuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir